מערכת COL
|
יום כ"ד אדר ה׳תשס״ז
14.03.2007
מלווה-מלכה לטובת בית-הכנסת "אהבת משה"
במוצאי-שבת האחורנה התקיים "מלווה מלכה" לטובת בית-הכנסת "אהבת משה" בקראון-הייטס. ר' אלי בלאכמן המנהל את השול למעלה מ-35 שנה, הנחה את הערב בטוב-טעם. חבר בד"צ קראון-הייטס, הרב יעקב שוויי דיבר מענייני דיומא, ר' מאיר-שלמה יוניק (שהמקום קרוי על-שם אביו הרב בערל יוניק ע''ה שזכה לשמש בקודש) סיפר על הרבנית חיה-מושקא ע"ה שיום הולדתה יחול בכ''ה אדר. את האירוע חתם משפיע בית-הכנסת הרב שלום ג'ייקובסון שחזר על שיחת הרבי וסיפר סיפורי צדיקים לתמונות נוספות
![מלווה-מלכה לטובת בית-הכנסת מלווה-מלכה לטובת בית-הכנסת](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/03/5c2b45271bd5b_1546339623_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות