מערכת COL
|
יום י"ז אדר ה׳תשס״ז
07.03.2007
מאות באירוע פורים בקניון של בית חב"ד גבעתיים
ביום שני, שושן פורים, התקיימה חגיגת פורים גדולה בקניון גבעתיים באירגון בית חב"ד בעיר בהנהלת הרב יוסף-יצחק בקרמן בהשתתפות השחקן שלומי לניאדו (מ'שלומי וסתם'). מאות הילדים שגדשו את הרחבה בקומת האירועים בקניון נהנו ולמדו כמה מושגים יהודיים: אהבת ישראל, צדקה ותפילה
![מאות באירוע פורים בקניון של בית חב מאות באירוע פורים בקניון של בית חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/03/5c2b4360d2913_1546339168_news_main_gallery.jpg)
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
1 תגובות
1.
היתם גדולים
י"ח אדר ה׳תשס״ז
היה ממש כיף למרות שהיה שפוף היה כיף