מערכת COL
|
יום ט"ז אדר ה׳תשס״ז
06.03.2007
רבני "חתם סופר" אפו במאפית המצות בכפר-חב"ד
הגאון הרב יוסף מאיר אלטמן שליט"א גאב"ד חוג חתם סופר ב"ב, הרב אהרן מאיר גליס מחשובי קהל חוג חתם סופר בני-ברק, והרב יהושע קופמן מנכ"ל מחלקת הכשרות חוג חתם סופר ב"ב ערכו היום (שלישי) בקור במאפית המצות בכפר-חב"ד ועמדו מקרוב על ההידורים הרבים. יצויין, כי רבני "חוג חתם סופר" בחרו במאפיית מצות ליובאוויטש כפר-חב"ד כמאפייה הנבחרת בה אפו את מצות החוג לחג הפסח. את פניהם קיבלו: הרב מרדכי-שמואל אשכנזי רבו של כפר-חב"ד ומנהל מאפיית כפר-חב"ד ר' יהושע רסקין לתמונות נוספות
![רבני רבני](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/03/5c2b431a391b5_1546339098_news_main_gallery.jpg)
(צילום: מאיר דהן, COL)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות