מערכת COL
|
יום ט' אדר ה׳תשס״ז
27.02.2007
רישום שיא למסע 'תגלית' בשיתוף ישיבת 'מעיינות'
13 ימים בלבד עברו מאז נפתחה ההרשמה למסע 'תגלית' לארץ-הקודש לסטודנטים וצעירים בני 18 עד 26, וכבר התקבלו במשרדי ישיבת 'מעיינות' בירושלים אלפי פניות להרשמה, הרבה מעבר לכמות הנרשמים בימים ספורים אשתקד. למעלה משמונת אלפים צעירים כבר הגיעו ארצה בשנים האחרונות במסגרת 'מעיינות' כאשר רבים מהם נשארו תקופה נוספת ללמוד בישיבה. לדברי ר' אבי ווינשטיין מהנהלת הישיבה הרישום העצום יביא לשיפור עצום באיכות התוכנית וההערכה היא כי ניתן לתלות חלק מההצלחה באתר האינטרנט של התוכנית שחודש לקראת ההרשמה השנה ומעביר בצורה חוויתית ומושכת יותר את ההנאה הגשמית והרוחנית הצפוייה לצעירים שיבואו לבקר בארץ.
![רישום שיא למסע 'תגלית' בשיתוף ישיבת 'מעיינות' רישום שיא למסע 'תגלית' בשיתוף ישיבת 'מעיינות'](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/02/5c2b3f7f8e69d_1546338175_news_main_gallery.jpg)
נערי 'תגלית' בביקור בכותל בארגון ישיבת 'מעיינות'
לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
2 תגובות
1.
י-ם
ט' אדר ה׳תשס״ז
אני מעונין במספר הטלפון של מעיינות
2.
דחוף!!
י' אדר ה׳תשס״ז
האם התוכנית מיועדת לבנות???