מערכת COL
|
יום ד' אדר ה׳תשס״ז
22.02.2007
מה עושים שלושה חב"דניקים על במת המייק'ס פלייס?
באתר האינטנט ynet מדווח על שלושה חב"דניקים - בוגרי ישיבת 'אור-תמימים' בכפר-חב"ד חברי להקת ה'בלוז-רוק יוּד' המפגינים מרשים של חזרה אל מחוזות אמריקאים סיקסטיזיים טיפוסיים, עם שילוב של אלמנטים חסידיים קלאסיים. חברי הלהקה הם: המתופף משה ינקובסקי, הבאסיסט יעקב לפקו, והמגה-גיטריסט אליעזר בלום. "בחמש דקות הראשונות הקהל מצידו נראה משועשע למדי למראה הלא כל-כך שגרתי של ההרכב, אבל מהר מאוד - עם הסולואים, הגרוב ומערבולות הבירה - מדד הזזת הראשים והאייר-גיטר בפאב עלה באופן מרשים", נכתב בכתבה.
![מה עושים שלושה חב מה עושים שלושה חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/02/5c2b3e779686b_1546337911_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות