מערכת COL
|
יום ג' אדר ה׳תשס״ז
21.02.2007
אזלו מרבית הכרטיסים למופע בקראון-הייטס
במוצאי-שבת הקרוב יופיע הזמר החסידי ר' מרדכי בן-דוד באולם 'ווינגייט' שבמורד רחוב 'קינגסטון' בשכונת קראון-הייטס, לטובת ארגון "חסדי זהבי" (המסייעת במימון שכר הלימוד של ילדים עם צרכים מיוחדים). בן דוד יופיע בליווי תזמורת 'נשמה' המפורסמת. מהנהלת הארגון נמסר ל-COL, כי נשארו כרטיסים אחרונים לאירוע. ניתן לקנות כרטיסים בחנות 'עולם היודאיקה' בקראון-הייטס, או כאן.
![אזלו מרבית הכרטיסים למופע בקראון-הייטס אזלו מרבית הכרטיסים למופע בקראון-הייטס](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/02/5c2b3e071fbc2_1546337799_news_main_gallery.jpg)
הופעה מלאה בקראון-הייטס. בן דוד • צילום ארכיון: מאיר דהן, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות