מערכת COL
|
יום ב' אדר ה׳תשס״ז
20.02.2007
אריזונה: רצח מזעזע; השליח דאג להטסת הגופות
שתי נערות בנות 20, קרול קסטנבאוים וחברתה ניקול שיפמן, הוטסו אמש לקבורה בלונג איילנד ניו-יורק, לאחר שנרצחו באכזריות רח"ל בהיותם באוניברסיטת אריזונה - מקום לימודיה של קסטנבאום, לרגל יום הולדתה. "אין מילים לתאר את הטרגדיה הנוראה הזאת" אומר הרב שמואל טייכטל, מנהל המרכז החב"די לסטודנטים באוניברסיטת אריזונה בשיחה עם COL בניו-יורק. "אנחנו לא יכולים באמת להבין זאת. כעת הטרגדיה באמת מאוד טרייה". הרב טייכטל דאג להעברת הגופות לקבורה יהודית כהלכה חזרה ללונג-איילנד. בשבוע הבא יקיים הרב טייכטל טקס אזכרה לנרצחות במלאות ה'שבעה'.
![אריזונה: רצח מזעזע; השליח דאג להטסת הגופות אריזונה: רצח מזעזע; השליח דאג להטסת הגופות](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/02/5c2b3de26779a_1546337762_news_main_gallery.jpg)
הרב שמואל טייכטל על רקע זירת רצח • צילומי ארכיון: COL
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
1 תגובות
2.
התמונה לא מתאימה
ד' אדר ה׳תשס״ז
תמונה עם חיוך על רקע הרצח לא נראה לי.