מערכת COL | יום ט' שבט ה׳תשס״ז 28.01.2007

רבבת ילדים התאחדה לקראת י' שבט ב'יד אליהו'

כרבבת ילדים תלמידי רשת החינוך "רשת אוהלי יוסף-יצחק ליובאוויטש" מכל רחבי הארץ השתתפה בכינוס הרבבה של ילדי ישראל בהיכל 'יד אליהו' בתל-אביב ■ במהלך התוכנית המגוונת האזינו הילדים לדברים על מהות היום הקדוש - יום ההילולא של כ"ק אדמו"ר הריי"צ נ"ע ויום קבלת הנשיאות על-ידי הרבי, למדו יחד את מאמר 'באתי לגני', קראו פרקי תהילים, אמרו את 12 הפסוקים, והתחזקו ב'התקשרות' לרבי בערבו של יום קדוש זה לדיווח מלא • גלרייה ראשונה • גלרייה שנייהגלרייה שלישית • גלרייה רביעיתCOL העביר את הכנס בשידור-חי ובלעדי
רבבת ילדים התאחדה לקראת י' שבט ב'יד אליהו'
רבבת הילדים גודשים את 'יד אליהו' • צילומים: מאיר דהן, COL

שרון גושן / 'יד אליהו'

כרבבת ילדים תלמידי רשת החינוך "רשת אוהלי יוסף-יצחק ליובאוויטש" מכל רחבי הארץ השתתפה בכינוס הרבבה של ילדי ישראל בהיכל 'יד אליהו' בתל-אביב. הכינוס המאורגן זו השנה השנייה ברציפות על-ידי 'רשת אוהלי יוסף-יצחק' ליובאוויטש, לרגל יום יו"ד שבט – יום ההילולא של כ"ק אדמו"ר הריי"צ נ"ע וקבלת הנשיאות על-ידי הרבי.

את פני אלפי הילדים קיבל בדברי ברכה הרב נפתלי הכהן רוט מנהל המרכז חינוכי חסידותי של צעירי-חב"ד בירושלים. הילדים צפו בקטעי וידאו, שרו ורקדו עם הזמר החסידי ר' מנדי ג'רופי.   
 
את פרקו של הרבי בתהילים – פרק ק"ה קרא הת' דניאל פריינגר תלמיד תלמוד-תורה חב"ד בשכונת עיר גנים בירושלים, שעלה לאחרונה מפרס.

במהלך האירוע, הוענקה תעודת הוקרה והערכה על-ידי שניים ממנהלי בתי הספר של ה'רשת' לסמנכ"ל האירגון הרב שמואל ביסטריצקי העומד מאחורי אירגון הכנס ושורת פרויקטים נוספים למען ילדי ה'רשת'.

אל קידמת הבמה השתלש נר שעווה גדול והוא הודלק לזכרו של בעל יום ההילולא האדמו"ר הריי"צ נ"ע, ושבעה מילדי צבאות ה' עלו באמצעות מנוף זעיר אל מרומי האולם ומשם קראו את י"ב הפסוקים ומאמרי חז"ל כשרבבת הילדים עונים אחריהם.

הכנס נערך לזכרם של יו"ר הנהלת הרשת בעבר הרב משה סלונים ע"ה, והרב מאיר פריימן ע"ה. אל הבמה הוזמן לשאת דברים הרב יוסף-יצחק פריימן, מנהל בית חב"ד בזכרון יעקב ובנו של הרב מאיר פריימן ע"ה שדיבר על זכותם של הילדים להתחנך במוסדות של הרבי.


15,221 מתנות לרבי

חבר הנהלת ה'רשת' וסגן מזכיר בית-דין רבני חב"ד בארה"ק הרב מנחם-מענדל גלוכובסקי נשא דברי ברכה וסיים בזעקה יחד עם רבבת הילדים: "עד מתי" לגלות המרה. דברי ברכה נשא דם מנהל ה'רשת' הרב ישראל בוטמן שדיבר על מעלת היום הקדוש.

על המסכים הגדולים באולם הוקרן סרט מיוחד שהופק לכבוד האירוע, בו מתייעצים שני ילדי חמד יחד עם השחקן ר' מיכאל ויגל כיצד יש לאחד את כל ילדי ה'רשת'. קטעי הוידאו שולבו לאורך הכנס, ובסיומם עלה הת' חיים לבמה והציג לילדים את המבצע החדש: לימוד שתי הלכות מידי שבת בשבתו לאורך כל ימות השנה.

יו"ר הנהלת ה'רשת', יו"ר אגו"ח וצאגו"ח הרב יוסף-יצחק אהרונוב נשא דברי ברכה ודיבר על מעלת "יום הסגולה" מיוחד למלא את כל משאלותינו לטובה ולברכה. "בואו ננצל את היום לבקש ביאת משיח צדקנו", קרא הרב אהרונוב וביקש להודות לכל מי שסייע באירגון הכנס שגורם מחת רוח גדולה לרבי.

"15,221 מתנות העניקו ילדי ישראל לרבי לכבוד יו"ד בשבט", מכריז בקול נרגש המנחה הרב נפתלי רוט, ומונה בזה אחר את שמות בתי הספר ומספר ה"מתנות" - החלטות טובות שקיבלו על עצמם הילדים במסגרת המבצע "המתנה שלי לרבי" שאורגן על-ידי הנהלת ה'רשת' כהכנה לכינוס בשבועות האחרונים. "רכבי המצוות" נסעו לאיטם על הבמה וזכו לתשואות רמות של הילדים.

אלפי הילדים יצאו לבתיהם בתחושת אחדות נפלאה, בחיזוק ה'התקשרות' לרבי ביום קדוש זה, ובשאיפה לראות בהתגלות מלך המשיח בקרוב ממש.

את האירוע הפיקו: הת' מיכאל כפלין, ר' נועם רוט, ר' מענדי כהן, ר' אבי פרלשטיין, ר' לוי וילנקין, הת' שאולי גולדברג, והת' ישראל כהן.

הוסף תגובה
60 תגובות
1.
יישר כח!
ט' שבט ה׳תשס״ז
מפגן של קידוש ה! קידוש שם ליובאוויטש, וכבוד לרבי! עוצמתה של רשת החינוך החב"די באה"ק! יישר כל לסמנכ"ל הרשת הרב ביסטריצקי! כה לחי! המשך כך!
2.
מסמר שיער!!!!
ט' שבט ה׳תשס״ז
צפיתי בכל האירוע בשידור-חי - תודה לכם צוות COL!!!! אירוע מרגש ומיוחד! כשהרב רוט הקריא את מספרי המתנות שנתנו הילדים לרבי - השיערות סמרו!!! אי אפשר לתאר את גודל הנחת-רוח העצום שהאירוע גורם לרבי!!! מנהלי האירוע עשו עבודה נפלאה!!! אין מילים.
3.
איך
ט' שבט ה׳תשס״ז
איך ניתן לצפות אני מנסה מ-11 וחצי ולא רואה כלום תודה מראש
4.
תודה תודה ושוב תודה
ט' שבט ה׳תשס״ז
מה עושים כשהבת חולה ומפסידה את ה- כינוס של השנה? מעלים את הכינוס בשידור חי בCOL ובא לציון גואל....!
5.
תודה ל"קול"
ט' שבט ה׳תשס״ז
על השידור החי, נהניתי מאוד. ואבקש בכל לשון של בקשה, אם אפשר לתת אפשרות לצפות בכינוס בשידור חוזר. לתועלת ילדיי שלא השתתפו בכינוס. ורק אם יהיה בשידור חי הם יוכלו להנות גם כן מן החוויה האדירה. תודה מראש.
6.
איזה מדהים !!!
ט' שבט ה׳תשס״ז
ראיתי בשידור חי ב-c.o.l ופשוט כל הכבוד לכל העוסקים והשותפים להצלחת האירוע הענק ותוכנו המיוחד . מדהים . יפה . ומיוחד !!! איזה נחת אדיר לרבי שבטוח השתתף עימם .
7.
גם וידאו!
ט' שבט ה׳תשס״ז
נא להעלות וידאו
8.
וואו , איזה הפקה עצומה של הרשת !
ט' שבט ה׳תשס״ז
לכל הגופים האחרים יש מה ללמוד.כל הכבוד לכם.
9.
הרבי היה שם!!!
ט' שבט ה׳תשס״ז
בזכות האתר COL צפיתי באירוע. מי שלא ראה - לא יצליח להבין את העוצמה שהיה שם!! אולי מערכת האתר תועיל לפרסם שידור חוזר מהאירוע - לתועלת הציבור כולה? אפילו שהייתי מאוד רחוק, ורק צפיתי, הרגשתי ממש שהרבי עומד שם וקורן מאושר מההחלטות הטובות - ובכלל, מכל האירוע כולו! יישר-כח רב לכל מי שהיה בידו לסייע!
10.
שמואל מיכאל ולוי
ט' שבט ה׳תשס״ז
אתם ענקיים אין ספק! עשיתם את זה בגדול!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! רגשתם את כולנו....... וכמובן נחת רוח עצום לרבי! אוהבים אותכם
11.
יישר כוח גדול
ט' שבט ה׳תשס״ז
לרב ביסטריצקי- סמנכ"ל הרשת, העושה לילות כימים למען הרשת ולמען הצלחת הארוע! יישר כוח אין מילים. וודאי גורם נחת רוח רב ביותר לרבי....
12.
מחשבה שעלתה בי במהלך הכינוס!
ט' שבט ה׳תשס״ז
שימו לב שלאחרונה אורגנו שלשה כנסים מדהימים! האחד לציבור אנ"ש בבניני האומה. השני לתמימים בהיכל התרבות בתל אביב וכעת הכינוס המדהים לתלמידי הרשת! חישבו על זה, שלשה כינוסים שפנו לכל שכבות הגיל בקהילת חב"ד, שלשה כינוסים מדהימים! מרגשים! ומאחדים... אז למה אומרים שאנחנו, החבדניקים לא מסוגלים להתאחד ולפעול? למה אומרים שרק הם פעילים ומצליחם להרים אירועים...? למה? חישבו על זה... את הכינוס בירושליים אירגן אגו"ח באה"ק, את כינוס התמימים אירגנו שלוחי הקודש בארץ וכעת אני חוזר מכינוס הלדים שאורגן ע"י הרשת... יש לנו את הכוחות! המרץ! והאפשרות! והמבין יבין...
13.
אדיר וענק!
ט' שבט ה׳תשס״ז
הייתי שם והיה אדיר וכולם ראו במסכים אפילו אלה שהיו הכי בצד לא כמו שנה שעברה שמי שהיה בצד ראה רק אנשים
14.
היה שווה!
ט' שבט ה׳תשס״ז
היה שווה לבא נהנתי עד הגג תוסיפו בבקשה עוד תמונות ולמה אנחנו לא מצליחים לראות את הכנס בווידאו?
15.
איך היה ניתן לצפות???
ט' שבט ה׳תשס״ז
חיכיתי בקוצר רוח מ11 וחצי ולא ראיתי כלום אבקש באם תוכלו לעשות שידור חוזר תודה מראש!!!
16.
היה ממש מדהיים....!!!
ט' שבט ה׳תשס״ז
חבל על הזמן של כנס .....ממש מדהים (ליבנת צמח)
17.
תיקון טעות!
ט' שבט ה׳תשס״ז
ל- col שכחתם להזכיר את התמ שאולי גולדברג שעבד לילות כימים להצלחת הכינוס הנפלא. הנהלת בי"ס
18.
מדהים
ט' שבט ה׳תשס״ז
ילדי הפסוקים היו הכי טובים בפרט שבתי זקהיים מתלמוד תורה חבד גילה י-ם
19.
לגבי המקהלות
ט' שבט ה׳תשס״ז
היה כנס נחמד לגבי המקהלות לדעתי המקהלה הכי טובה שהייתה זו הייתה מקהלת חב"ד נתניה...
20.
אני לא הייתי
ט' שבט ה׳תשס״ז
רוצה שידור חוןזר לא רק תמונות בבקשה תודה מראש
21.
יפה מאוד למקהלת חב"ד נתניה
ט' שבט ה׳תשס״ז
יפה מאוד על העיצוב ועל השירים המיוחדים יישר כוח ואני היתי שם וראיתי את כול המקהלות אבל מקהלת נתניה היתה הכי טובה
22.
כל הכבוד-יישר כוח
ט' שבט ה׳תשס״ז
המופעים היו מדהימים כל הכבוד על ההפקה המדהימה מקהלת נתניה ביחד עם שרון גוברג שרו יפה מאד מצפה להמשך ולהקלטה על דיסק הייתם גדולים
23.
כל הכבוד
ט' שבט ה׳תשס״ז
כל הכבוד ויישר כוח גדול אני היתיי שם וראיתי שבאמת עשו שם המון המון מעמץ גדול ובאמת מגיע יישר כוח גדול אבל אם אפשר להראות את המכוניות זה היה משהוא מאוד יפה וחבל שלא יראו את זה
24.
יישר כוח ובהצלחה בהמשך!!!
ט' שבט ה׳תשס״ז
יישר כוח לרב ביסטריצקי על כל ההשקעה התכנון והעזרה לדעת נמקהלה הטובה מכולם היא מקהלת ת"ת חב"ד נתניה יישר כוח לחברי המקהלה ולזאביק דרימר מנתניה ילד המקהלה אשר עמל למענה ולמנצח מר יעקב (יענקלה רוטנר) שמקדיש מזמנו הדל רבות למען עשרות מקהלות ברחבי הארץ יישר כוח גדול למארגנים ויעלה עליכם הנאמר "ויפוצו מעינותיך חוצה" בהצלחה רבה בהמשך!!! ושוב יישר כוח גדול!
25.
יישר כוח!!!
ט' שבט ה׳תשס״ז
הייתם גדולים להקת חב"ד נתניה איך עשיתם את זה? הייתם פצצה תמשיכו לשיר בשמחה ! ומי שלא היה פספס בגדול. בקיצור להקה נ ה ד ר ת !!!!
26.
הייתי שם וחבל שלא צילמו את התלמידים
ט' שבט ה׳תשס״ז
חבל!!!
27.
ל-9
ט' שבט ה׳תשס״ז
חשבתי שאתה מדבר על הרב שחר מרחובות
28.
וידיאו
ט' שבט ה׳תשס״ז
אפשר לראות ששידור מלא של כל הכנס? אנחנו הח"ולניקים ישנו שנת ישרים בשעת הכינוס
29.
ואחרי הכל......יש צלם אחד - והוא בראש וב...
ט' שבט ה׳תשס״ז
ה-צלם מאיר דהן האגדי שמביא לנו " לחיות " את האירועים והמון חבים לו תודות . תמשיך להוביל את חבריך למקצוענות , תצליחו !!!
30.
לתשומת לבכם
ט' שבט ה׳תשס״ז
גלריה 1, 3, ו4 זהות!!!
31.
למה
ט' שבט ה׳תשס״ז
למה גלריה 3 ו4 זה גלריה מספר 1
32.
c.o.l הכבוד
ט' שבט ה׳תשס״ז
col הכבוד לכם שנתתם לאלפי אנשים בבית לצפות באירוע כל כך מרגש וחזק . תודה ענקית לכולכם .
33.
ישר כח
ט' שבט ה׳תשס״ז
ו............ ישר כח למגיבים כמה נפלא לקרא כאלו תגובות חזקו ואמצו
34.
גם אני מצטרף ל29
ט' שבט ה׳תשס״ז
מאיר אתה באמת תותח היחידי בחב"ד שיודע לצלם מקצועי ולא רקר משחק עם עדשות ומצלמות למיניהם מאיר אין עליך אתה חזק מכל הזמנים תמשיך לספק לנו תמונות עוצמתיות ואיכותיות אין לך מתחרים היה שווה להשקיע בלימוד מהתוצאות כולם נהנים
35.
מדוע הילדות שלי
ט' שבט ה׳תשס״ז
מדוע בנותיי שמתחנכות במוסד בית חנה ירושלים אמורות להפסיד מעמד כזה !?
36.
ה-ארוע של חב"ד!
ט' שבט ה׳תשס״ז
לדעתי לא היה כזאת הפקה של אירוע בחב"ד בארץ ובעולם כולו. מעמד מרגש, ביצועים מדהימים, אחדות אדירה, גאוות יחידה להיות קשורים לרשת ועוד המון נקודות טובות.
37.
האירוע הכי יפה שהיה החב"ד
ט' שבט ה׳תשס״ז
מיכאל כפלין פשוט ענק הכל תיקתק מאוד יפה ראיתי דרך המצלמות בשידור איך התרוצצת יישר כוח! חבר טוב שדואג ושמח.
38.
ב"ה יודעים לפרגן
ט' שבט ה׳תשס״ז
אני חושב שהרבה זמן לא היתה באתר כתבה אם כ"כ הרבה תגובות חיוביות... "איש את רעהו יעזורו ולאחיו יאמר חזק" יישר כח לסמנכ"ל שמואל ביסטריצקי ללוי וילנקין ולמיכאל כפלין, פיני
39.
פשוט גדולים!!!
ט' שבט ה׳תשס״ז
שמואל ביסטרצקי... מיכאל כפלין... נראה לי שהחיבור בכלל של ביסטרצקי וכפלין זה ההפקה המוצלחת
40.
כנס מדהים!
ט' שבט ה׳תשס״ז
ישר כח על ההפקה והצילום ובמיוחד לילדי צבאות ה..ולכל הרבנים שטרחו..זה היה כנס מדהים!
41.
היתי שם
ט' שבט ה׳תשס״ז
היתי שם היה ממש יפה ישר כוח !!!! אין מילים ממש השקיעו השנה ישררררררר כוווח !!
42.
רוצים שידור חוזר
ט' שבט ה׳תשס״ז
כולם מבקשים שידור חוזר. אנא להעלות שוב למען הציבור. תודה.
43.
יישר כח לתופים של כפר חב"ד
ט' שבט ה׳תשס״ז
יישר כח לתופים של כפר חב"ד ולעומד בראשם גרשון ריבקין
44.
הכינוס של חבד
ט' שבט ה׳תשס״ז
אירוע מרגש ישר כוח חבד
45.
הכינוס של חבד
ט' שבט ה׳תשס״ז
ישר כוח חבד
46.
יש וידאו מהכינוס?
ט' שבט ה׳תשס״ז
למערכת - אני מצטרף לבקשת כולם להעלות שידור חוזר או לפחות קטעי וידאו מהכינוס האדיר הזה. קשה להינות מתמונות לבד!
47.
ללא מילים - זו אחדות
ט' שבט ה׳תשס״ז
מהרשת יראו וכן יעשו שליח שהיה נוכח - כותב בלב אמיתי. דרך הילדים אפשר להביא אחדות עלינו לחנך ולהשקיע בחינוך ילדינו שהם הדור הבא, והשקעה כזו היא האמיתית, וצריך לחשוב איך להחדיר זאת יותר ולהפנים יותר ויותר את דרך הרבי לתלמידים, וארוע זה, זו רק דוגמא קטנה, ואם רוצים אז השמים הם הגבול יש לנו חיידרים, צוותים מנהלים ומחנכים שלוחים ובעצם מי לא, ורק צריך לעשות ולעשות ללא מילים, ומים שקטים חודרים עמוק,,,,,,,,
48.
מרכז חינוכי חסידותי
ט' שבט ה׳תשס״ז
נא לא לשכוח את העומדים בראש המארגנים מרכז חינוכי חסידותי ירושלים שעבדו שבועות על ארגון והצלחת הכינוס . והתודה מגיעה להם ,לרב נפתלי רוט ולרב נועם רוט . יישר כוח !
49.
"יש צלמים ויש צלם"
ט' שבט ה׳תשס״ז
ישר כוח לצלם, על התמונות המרהיבות והיפות, ושעושו ימים כלילות לפירסום במבצעי הרבי ולפרסום חב"ד בכלל ופרט עלה והצלח לפרסום הרבי ויבשר טוב תמיד כל הימים
50.
שחקת אותה
י' שבט ה׳תשס״ז
ר מנדי כהן אתה תותח שחקת אותה עוד פעם ובגדול עלה והצלח
51.
תודה מיוחדת
י' שבט ה׳תשס״ז
תודה מיוחדת לאדם שעמד מאחורי כל פרט קטן בתכנית - הרב מנחם מענדל הכהן.
52.
בבקשה שידור חוזר
י' שבט ה׳תשס״ז
אנו שלוחים באחת מערי צרפת. הילדים שלנו לא יכלו לצפות בשידור החי. אנא ממכם, אם אפשר בבקשה למען ילדינו, שידור חוזר ומלא של הכנס. תודה
53.
כואב כואב
י' שבט ה׳תשס״ז
כמחנך וכהורה כואב כואב שנמנע מבנותיי הלומדות בבית חנה ירושלים לגרום נח"ר לרבי. עד מתי?
54.
קליפ
י' שבט ה׳תשס״ז
למה אין קליפ כמו בשנה שעברה?? אם יהיה אז מתי?? האירוע היה מרגש! דרך אגב של מי המכוניות האלו??? אשמח לקבל תשובות לשאלות! באילום שם.
55.
רפאל שמעיה
י' שבט ה׳תשס״ז
מקהלת חב"ד נתניה תותחים חבל על הזמן והמנצח יעקב רוטנר היה הכי תותח
56.
למנצח יעקב
י' שבט ה׳תשס״ז
למנצח יעקב ממקהלת חב"ד ישר כוח על ההופעה ועוד פעם ישר כוח....
57.
לרשת אוהלי יוסף יצחק
י"א שבט ה׳תשס״ז
ישר כח על הכנס המדהים היה ממש ממש יפה אין מילים תמשיכו לעלות ולעשות חיל... ממשתתפים בכנס
58.
חב"ד נתניה
י"ב שבט ה׳תשס״ז
חב"ד נתניה הכי טובים שיש yes {ולמי שלו מבין זה כן}
59.
למה לא רואים
י"ג שבט ה׳תשס״ז
למה לא רואים את כל אומרי הפסוקים
60.
בי"ס חב"ד לוד
ט"ז שבט ה׳תשס״ז
יש כוח למקהלת בי"ס חב"ד בנים לוד וישר כוח לסולן שלום מעטוף !!! ולאבשלום שניגן בחצוצרה ולמיכאל שניגן ב"גיטרה" !!!! ולדניאל שהרים את ההפקה !!!
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.