מערכת COL | יום י"ד תשרי ה׳תשס״ז 06.10.2006

'כפר-חב"ד' החדש: מה דעתכם?

בשבוע שעבר, לאחר תכנונים של חודשים רבים, שינה השבועון החסידי 'כפר-חב"ד' את פניו והוא החל לצאת לאור עם יועץ תוכן חדש: דוד רוטנברג ובמתכונת מיוחדת הכוללת ארבעה חלקים: מגזין, מוסף תורני, 'משפחה חסידית' ו'חדשות חב"ד'. מסע הפרסום הנרחב סיפר על "מהפיכה", "היסטריה" ו"תדהמה". כשפרסמנו על-כך כאן ב-COL, התגובות היו מעורבות. עכשיו, לאחר שאלפי קוראים קיבלו את העיתון החדש לידיהם, נשמח אם תשתפו אותנו על התרשמותכם שלכם באמצעות מערכת התגובות.• המהפכה של 'כפר-חב"ד' יוצאת לדרך
'כפר-חב
אכן מהפכה? שבועון 'כפר-חב"ד' החדש • עיבוד מחשב: שלמה-חיים ריבקין, COL
הוסף תגובה
102 תגובות
1.
יפה מאוד ומוצלח
י"ד תשרי ה׳תשס״ז
נראה שהעיתון סוף סוף בדרך הנכונה להיות עיתון מעניין.
2.
צריך יותר משיח
י"ד תשרי ה׳תשס״ז
חסר עניני משיח וגאולה, מה שהרבי אומר על זה: הדרך הישרה... בברכה מענדי ג. מגדל-העמק
3.
העיקר זה ההמשכיות
י"ד תשרי ה׳תשס״ז
העיתון של החג אכן מעניין ,אבל חשובה ההמשכיות. בגדול העיתון בשנים האחרונות היה יבש קריר משהוא, חסר לחלוחית חסידית.. ואין כוונתי לתכנים שהיו חסידיים,אבל משהו היה חסר...
4.
לא מתלהב
י"ד תשרי ה׳תשס״ז
עד עכשיו היה להם שלושה מדורים של פרסומות עכשיו יש להם ארבע מה הקטע הנה הצעה קטנה למערכת אתם יכולים לעשות עיתון אחד כמו ידיעון הכפר אתם בין כך מתחרים אתו למי יש יותר פרסומות נ.ב. אסור לקרוא את זה בשבת כי זה אם פרסומות וההלכה אומרת שאסור לקרוא בשבת פרסומות
5.
ל4
י"ד תשרי ה׳תשס״ז
תגיד, אתה בטוח שקראת את עיתון כפר חב"ד? כי לפי התגובה שלך נראה שקראת עיתון אחר.
6.
פעם ראשונה אחרי שנים שיש מה לקרוא בעיתון
י"ד תשרי ה׳תשס״ז
שני העיתונים האחרונים היו מעניינים מאוד. עיתון סוכות אפילו מעניין יותר. נקווה שימשיכו כך. היועץ החדש של העיתון - דוד רוטנברג - בהחלט מספק את הסחורה.
7.
הכל טוב ויפה. אבל
י"ד תשרי ה׳תשס״ז
הכל טוב, יפה ונחמד. אבל כל השינויים לא יביאו אפילו קורא אחד נוסף. הבעייה של העיתון היא לא כמות העמודים וכו. הבעיה היסודית והעיקרית היא כי העיתון משמש במה רק למיעוט בחב"ד. כל הכותבים בעיתון, כך גם "רוח" העיתון, מייצגים מיעוט, במגוון הדיעות שיש כיום בחב"ד. זה אמנם מיעוט מכובד, אבל בכל זאת מיעוט. יש מגוון דיעות בחב"ד, בעניינים העומדים תמיד על הפרק, שאינו מיוצג בעיתון. (ואני לא מתכווין לדיעות משיחיסטיות קיצוניות). לא יועץ תוכן זה ולא יועץ תוכן אחר יכולים לעזור כאן. רבים מחסידי חב"ד לא רואים בעיתון כעיתון כלל חב"די, לדעתם הוא מייצג קבוצה אחת, מיני רבות בחב"ד. וקצרה היריעה מלפרט. וחבל, חבל מאד.
8.
יפה מאד..
י"ד תשרי ה׳תשס״ז
שימשיכו כך... יש הרבה על מה להודות בשינוי פני העיתון! זה נראה שיש מי שמשקיע! שימשיכו כך ביתר שאת וביתר עוז!
9.
הפעם קניתי את העיתון
י"ד תשרי ה׳תשס״ז
ואני חייב לציין שהיה שווה. בתקוה שימשיכו כך.
10.
תבינו
י"ד תשרי ה׳תשס״ז
מה אתם מנסים להעלות את הרייטינג? זה לא ילך ממזמן עברו אנשים לבית משיח.
11.
יודע דבר
י"ד תשרי ה׳תשס״ז
לאחר ג תמוז ירד המנויים של כפר חב"ד. ומדוע??? וד"ל
12.
תגובה ל- 6
י"ד תשרי ה׳תשס״ז
אולי תוכל לפרט איזו כתבה היתה מעניינת בעיתון סוכות. אני חיפשתי ולא מצאתי. רק כתבה אחת מעניינת מצאתי, על הרב שמולביץ. סיפור שהופיע בעבר בעיתון "בי"מ".
13.
מדהים
י"ד תשרי ה׳תשס״ז
עיתון נטול פוליטה, נטול דעות אישיות, ניטרלי לחלוטין, נטול תכנים ונטול עורכים יראי שמים... ה"שופר" של הרבי! העיתון הכי מבייש של חב"ד העיצוב בהחלט יפה! העורכים בהחלט מוכשרים אך הדעות... הדעו! חדלו מלהיות פולטיקאים! פרסמו כל דבר טוב של כל שליח וללא קשר לקשרים או חסרים! כבדו את כולם וכולם יכבדו אתכם! בהצלחה!!!
14.
חבל
י"ד תשרי ה׳תשס״ז
היה לעיתון כפר חב"ד את היחודיות שלו במראה החיצוני חבל שהרסו את זה, למה זה צריך להראות כמו כל העיתונים החרדיים... למה שלא יהיה יחודי?!
15.
העיתון איבד את דרכו...
י"ד תשרי ה׳תשס״ז
וכל נסיונות ההחיאה לא יועילו צריך לחזור למקור ולהיות השופר של הרבי. כמעט ולא קוראים על ענייני גאולה ומשיח בעיתון, וכשהיה צריך לזעוק בענייני שלמות הארץ העתון נאלם דום,העיקר למצא חן בעניני הפוליטיקאים... לא יזיק אם יהיו יותר כתבות בהם ירואיינו משפיעים ורבנים ויתנו דעתם בענייני השעה ,בענייני השקפה. וכו אם השאיפה להיות סניף נוסף של עיתון משפחה,אז כבר עדיף עיתון משפחה...
16.
ל-5
י"ד תשרי ה׳תשס״ז
אני קונה את העיתון כבר מהראשונים ובשנים האחרונות העיתון מאבד את התוכן
17.
למה????
י"ד תשרי ה׳תשס״ז
למה כל הכתבות שיש בעיתון אני קורא את זה באינטרנט או בעיתונים אחרים כמה זמן לפני שהעיתון יוצא לאור. כל הכתבות ישנות .ועוד איך אפשר להכניס למגזין חבד"י ראיון אם נשיא הסנהדרין שידוע הדעה של הרבי נגד זה אז ל מ ה ? ? ? העיתון מדרדר לתהומות חייבים לעצור את זה ממתי בשופר של הרבי מכניסים פוליטקה באופן שוטף כמה שהרבי לא אהב פוליטקה .חבל מאוד אני לא חושב שהרבי היה נהנה מהעיתון הזה כיום.מערכת העיתון תחזרו לימים הטובים.
18.
עיתון מצוין
י"ד תשרי ה׳תשס״ז
העיתון פשוט עלה על דרך המלך , עיתון מעניין ומלא תוכן , ושמעתי שחברי המערכת שרק התחילו ומנויים רק עלו , וכל אלו שכתבו בגנות העיתון (שאני כמעט בטוח שזה אותו ילד כתב את זה) הם לא יודעם מה הם כתבו , כי כנראה הם התבלבלו בעיתון .
19.
אולי שפשוט יהיהו יצירתים
י"ד תשרי ה׳תשס״ז
ולא יגנוב עיצוב מהעיתון "ישראלי"
20.
העיתון של ראש השנה
י"ד תשרי ה׳תשס״ז
ראיתי את העיתון של ר"ה וממש פנים חדשות יש כאן. אם בגליונות שבשנים קודמותהיו בקושי כתבה אחת שעניין אותי וכבר נלאיתי מלקנותו הרי שבעיתון זה הרגשתי שאיני רוצה לדלג על אף כתבה (ועדיין לא גמרתי...), ואני שוקל לעשות מנוי. בחדשות חב"ד השיפור בולט במיוחד, אם עד עכשיו התביישתי מאוד בליבי שכך נראים חדשות חב"ד הרשמית -- זה הי נראה כמו מקומון עם מעצבים חסרי נסיון -- הרי עתה יש לנו עיתון מרשים מאוד. אני גאה בכם! עלו והצליחו! המתפלל שהשינויים יאריכו ימים.
21.
ביקורת בונה
י"ד תשרי ה׳תשס״ז
לענ"ד שיחות חג יכולות להיות גם עם משפיעים ורבנים משלנו. עם כל הערכה לגרז"ל גולדברג, שהינו אכן ידיד ליובאוויטש, לפני שפונים לידידים יכולים לשוחח עם דמויות משלנו. יש לנו רבנים גדולי הוראה, שלוחים ותיקים מקימי עולה של תורה, אנשי חינוך מהמדרגה הראשונה, למה לפנות ולרעות בשדות זרים. גם הרעיון עם ר עדין אבן ישראל, התנהל כרעיון עם מישהו "מבחוץ", וחבל. לחב"ד חומר עשיר כמעט בלתי נדלה. תורת רבותינו הק, סיפורים חסידיים, היסטוריה מרתקת, השקפה בכל ענייני השעה, סיפורים אישיים, פעילות בכל רחבי תבל וכהנה רבות. צריכים לעודד מאמרים של דמויות חב"דיות כר יואל, יחזקאל סופר, ר שמואל הלפרין, הרבנים אשכנזי וגורארי וכו. אף אחד לא מצפה מהשופר של הרבי להיות צהובון, השופר כשמו כן הוא צריך להיות אך ורק ביטאון וכלי ביטוי לאוצרות החב"דים. זה אכן היה נחמד שכל התקשורת סחה על הרעיון שאלוף פלוני נתן לעיתון, אבל אם אין זה תפקיד העיתון, זה נטול כל ערך. מקווה שיקחו את הדברים לתשומת ליבם ובברכת הצלחה שיקדשו שם ליובאוויטש, אמן!!!
22.
לתשומת לבכם, תקראו תגובה 7
י"ד תשרי ה׳תשס״ז
המגיב בתגובה 7 צודק בכל דבריו וכדאי שהעורכים יקחו את דבריו לתשומת לבם הטהור.
23.
מחלק מהתגובות כאן ניתן לראות שאנשי בי"מ...
י"ד תשרי ה׳תשס״ז
לא יעזור לכם. כל מי שמסתכל על העיתון רואה מיד שעיתון כפר חב"ד השאיר אתכם הרחק מאחור. עיתון חסידי ומעניין. גדוש בחומר ומוגש ברמה גבוהה.
24.
למה?
י"ד תשרי ה׳תשס״ז
אגב לליובאוויטש סוללה נריבת של סופרים ועיתונאים בעלי שם - כרמם הם לא נטרו, מה להם ולשדות זרים?!
25.
למה כל הכתבות על השליח הזה ו
י"ד תשרי ה׳תשס״ז
והשליח הזה קצת צבע קצת טעם דברים יחודיים ראיונות עם אנשים חבדיים מענינים שהגיעו להשגים או עשו דברים מיוחדים בחייהם הכל אותו דבר וחוזר על עצמו תתחילו לעניין עם דברים לא שגרתיים ולכל שכבות הציבור ולא רק לאליתות או למשלמים על כתבות קנויות או מכורות
26.
העיתון מאוד יפה
י"ד תשרי ה׳תשס״ז
קראתי הכפר חב"ד מראש השנה וסוכות, הם מלאי תוכן, מעניין, וגם מהמראה חיצוני יפה. תקוותי רק שיתמידו בזה, ויחזיק מעמד לעתיד. ומה שנכתב על דעת מיעוט וכו לא צריכים להכנס לוויכוחים עם דברים הזויים, אך דע לך שכל חב"ד אינו נמצאים בצפת, ב"ה חב"ד לעבט ונמצאים בכל העולם, ורוצים לדבוק בההוראות של הרבי
27.
גרפיקה: רמי שרעבי
י"ד תשרי ה׳תשס״ז
וזה אומר הכל... אוהבים אותך. הילדים מפלורידה.
28.
עוד פעם מונדשיין?
י"ד תשרי ה׳תשס״ז
ישנה בעיה עם מונדשיין. יש אנשים שלא מכניסים לביתם את כתביו, בגלל ההשמצות שפרסם נגד מזכירו של הרבי הריל"ג.
29.
אין מה לקרוא!!!
י"ד תשרי ה׳תשס״ז
העיתון ממש יבש! חוץ מפרסומות אין בעיתון שום דבר!!! אולי כדאי יותר להשקיע בתוכן של העיתון מאשר בחיצוניות. עיתון כפר חב"ד כולו חיצוניות ותחרות אחת גדולה! ופשוט אין מה לקרוא. כדאי לעשות שינוי, אבל מ-ה-ר!
30.
האם גם אתם שמתם לב
י"ד תשרי ה׳תשס״ז
שרוב המתלוננים כאן הם אותם אלה שלא קראו את שני העיתונים האחרונים? כי אם הם היו קוראים, הם היו יודעים שרוב התלונות שלהם כבר לא רלוונטיות.
31.
ל30
י"ד תשרי ה׳תשס״ז
אין שום דבר? אולי אתה מחפש ספורט ולכן לא מצאת שום דבר.
32.
יפה מאוד
י"ד תשרי ה׳תשס״ז
7 קצת צודק כי שליח שרןצה להתפרסם ויש לו שם מפוצץ או קשרים אז הוא זוכה לרייטינג גדול בעיתון אבל אם הוא סתם אז לשלם 350$ לעמוד לאן הגענו??? תעשו מדור חדשות אצל כל השלוחים ובמדור זה ניתן יהיה גם לעזור לשלוחים בצרכים והעיצוב: שאלתי את אחד שקשור חזק לעיתון מה זה העיצוב המחוקה הזה וענה: מה הבעיה ישראלי הרשו. סליחה זה בלבד הבעייה? יהי רצון שנזכה להתגלות של הרבי תיכף ומייד ממש
33.
איזה אנשים מצחיקים
י"ד תשרי ה׳תשס״ז
שואלים אותם על העיתון החדש והם מדברים על הכפר חב"ד הישן.
34.
אני מציע
י"ד תשרי ה׳תשס״ז
שכל אחד שמגיב פה ומדבר כמו פרופסור לעיתונות יכתוב את שמו האמיתי. ככה נוכל לדעת מי הם בעלי הדעות, מה הם עשו בחיים וכמה הצליחו. משום מה יש רושם שמדובר בבטלנים שלא עשו עם עצמם כלום עד היום.
35.
26
י"ד תשרי ה׳תשס״ז
את האמת: קראת את הכפר חב"ד החדש?
36.
מערכת כפר חב"ד תקראו ותפנימו!
י"ד תשרי ה׳תשס״ז
קל מאד להגיד שכותבי התגובות הם אנשי בית משיח. אז לא. ישנם כאן תגובות ענייניות וכדאי לכם להאזין לציבור הקוראים.
37.
ל35 המציע יבצע!
י"ד תשרי ה׳תשס״ז
למה אתה לא רשמת את שמך? כך נדע כמה עשית בחיים -וכמה הצלחת!
38.
למערכת כפר חב"ד
י"ד תשרי ה׳תשס״ז
צריכים לקבל משפיעים של חסידי ליובאוויטש מעולם הישיבות כמו..........ו"עלטערע שלוחים" כמו בימי האור לכתוב בכפר חב"ד לא צריכים את הכותבים החדשים האמאדערנים אלא צריכים אנשים שכותבים עם תוכן ורגש חסידי.
39.
מ35 ל38
ט"ו תשרי ה׳תשס״ז
הייתי רושם את שמי המלא לו הייתי מציע פה הצעות ומחווה דעות כמו מומחה. היות ולא עשיתי זאת, משום שאני דווקא נהנה מהעיתון החדש וסומך על אנשי העיתון, אני לא מוצא סיבה לציין את שמי.
40.
לא הכל שקר ולא הכל אמת
ט"ו תשרי ה׳תשס״ז
בקוראי את מגוון התגובות על עיתון כפר חב"ד אני חושבת שחלק מהדברים נכונים :היתה ירידה תוכנית בעיתון יש בעיתון פרסומות במינון גבוה מידי ועוד ...אבל התחושה שלי שיש אנשים שמאוד משתדלים שם לשפר ולתקן ובאמת מהעיתון האחרון נהנתי מאוד. מה שכן מפריע לי שאם יש הערה ענינית על כל נושא שהוא למה צריך לרדת לפסים אישים ולהלחם כמו שני מחנות ...אחדות חשובה בעיני מעיתון זה או אחר - לא זה מה שרוצה הרבי מאיתנו?
41.
לעורך עיתון כפר חב"ד
ט"ו תשרי ה׳תשס״ז
חידשתי מנוי לאחר כחצי שנה שבה העיתון לא הגיע לביתינו. במילה אחת- אכזבה ! כתבה בנושא רשיון לבנית סוכה קארנו בעיתון שאינו חב"די בשנה שעברה ולהפתעתי הכתבה עם תמונות זהות!!! ובשינויים קלים הופיע השנה בעיתון המתיימר להביא כתבות מושקעות. כמו כן מדורים תורניים וכתבות על גדולי התורה והחסידות הושמטו עם השנים. הסיבה היחידה שאיננו מכניסים עיתון אחר היא רק בגלל המשפט הידוע ש עיתון כפר חב"ד הוא שופרו של הרבי.
42.
מה שחסר: חום חסידי!
ט"ו תשרי ה׳תשס״ז
העיתון מאוד השתפר-ויישר כח! אך חסר בעיתון חום והתלהבות חסידי ,להרגיש ולחיות את הרבי, עיניני משיח וגאולה כל זה יש בעיתון בית משיח על כל מגרעותיו!
43.
תוכן
ט"ו תשרי ה׳תשס״ז
אשמח מאוד אם תוכן העיתון בכל שבוע יהיה לפחות כמו תוכן העיתון שהיה העיתון האחרון(ר"ה). הטענה שהעיתון זקוק לשיפוץ פנימי ולא רק חיצוני נכונה מאוד בעיני ,ובטוחני שגם כמות הקוראים יעלה ברגע שכמות האיכות תעלה בהצלחה...
44.
שופר שציפהו זהב
ט"ו תשרי ה׳תשס״ז
ידוע לכל השלוחים שלהכניס כתבה עולה כסף אמר לי פעם שליח שזה שופר שציפהו זהב.
45.
מוספים מבולבלים
ט"ו תשרי ה׳תשס״ז
הערה קטנה לי יש. החלוקה בין המוספים מבולבלת ביותר. מה שנראה כעיתון המרכזי - הוא המוסף התורני, ואילו המגזין שנראה כמו מוסף שם יש את הכתבות המרכזיות. מלבד זאת גם במוסף התורני יש כתבות שאינן תורניות.
46.
רוצים יותר חב"ד
ט"ו תשרי ה׳תשס״ז
מי שקונה עיתון כפר חב"ד, לא מחפש דיעות של גאונים גדולים שאינם חב"דניקים בדוגמת הרב זלמן נחמיה גולדברג. מי שקונה עיתון כפר חב"ד אינו מחפש כתבות על עברו הילדותי של מי שהתקרב מעט לחסידות חב"ד - והכוונה לשמואלביץ. מי שקונה עיתון כפר חב"ד לא מצפה לקבל כתבות ממחוזרות וטחונות עד דק - ראה ערך: הפרטיזן, קראון הייטס ומולע פרוס. מי שקונה כפר חב"ד, מצפה לקבל עיתון שכל כולו חב"ד, ומביא את כל הזויות, ולא מספר בקביעות את סיפורם של הרב הרסון מניו גרסי, הרב גרליצקי מתל אביב, וכדומה יש עוד מה לכתוב, אני מקוה שמישהו יקרא את הדברים.... אם יהיו תגובות עניניות יהיה ניתן להתווכח ברצינות.
47.
ימים יגידו. בינתיים השיפור הוא חזותי
ט"ז תשרי ה׳תשס״ז
אם העיתון אכן יפנה לציבור ויעמול במרץ כדי לרצות ולעניין ולשפר ולעדכן וכו - הוא בוודאי יצליח. מה שבטוח הוא שקהל אנ"ש חייב וזקוק לעיתון רציני, שמתחשב בקהל ומציע לו חומר עיוני חשוב. מה שקורה בכל הקהלים ובכל המדינות, בכל השפות ובכל המגזרים בעולם כולו - בהחלט מגיע גם לאנ"ש, ובפרט לקבוצה הנורמלית של חסידי הרבי, שמגיע לנו שופר במלוא מובן המילה, גם שיבטא אותנו וגם שיציע לנו חומר טוב ועיוני ומגוון. צריך שהמערכת תעמול. אם הם צריכים עוד אנשים לשם כך, שיוסיפו ככל שצריך, אבל העמל חייב להיות אינטנסיבי כל הזמן. וההצלחה מובטחת.
48.
תגובה ל-34
ט"ז תשרי ה׳תשס״ז
אני באופן איש לא רואה הבדל בין חדש לישן. כל העיתון מלוקט מפי ספרים ומפי סופרים. השינוי הוא בגרפיקה שמחקה כמה עיתונים כמו ישראלי ועוד המחולקים חינם. האם זה החידוש שכה ציפנו לו??? ימים יגידו
49.
"בלורית" שאומרת הכל
ט"ז תשרי ה׳תשס״ז
למערכת של "חסידישע מלוה מלכה" שלא הצליחה - הוסיפו קצת "בלורית" נחמדה ומתייפייפת - ולכן קיבלנו בשער של "משפחה חסידית" תמונה מתייפייפת של ילד "חסידי" עם בלורית. וזה אומר את הכל. האם הפטנט יצליח? כנראה שכן, באוהלו של יפת! נ.ב. אולי זה מלמד על משהו שעובר על מחננו ולא רק על "שופרנו"...
50.
אחרי קריאת העיתון של סוכות
ט"ז תשרי ה׳תשס״ז
אין מה לומר, דוד רוטנברג יהודי מוכשר. הוא הרים את העיתון לגבהים שלא ידע העיתון שנים רבות.
51.
משתומם
ט"ז תשרי ה׳תשס״ז
איך על כותרת של עיתון כפ"ח כתוב שהרב גולדברג ממליץ להוסיף לפילפול "מוסר וחסידות"??? הרי שיטות המוסר והחסידות הם נוגדיות בתכלית (וכתוב ע"ז בלי סוף בליקוטי דיבורים) ועוד ידוע שהאנשים שדגלו בשיטת המוסר נהנו מכך שאדמורי חב"ד ישבו במאסר??? זה כמו לכתוב: שבכדי לתבל בורקס יש להוסיף לארוחה גבינה ובשר. שיכתבו או חסידות או מוסר. איך עיתון חבדי מדרדר כ"כ. זה מה שקורה כשמונדשיין "החוקר החסידי" בעסק
52.
לתגובה 47
ט"ז תשרי ה׳תשס״ז
אם אתה כותב על הכתבה על קראון הייטס שהיא ממוחזרת, סימן שלא קראת את הכתבה הזו (ולא את יתר הכתבות). כתבה כמו שכתב צייטלין על קראון הייטס לא נכתבה מעולם. ומניין לך מה מחפש מי שקונה כפר חב"ד? אתה יכול לומר מה מעניין אותך, אבל מי מינה אותך לדבר בשם כלל הקוראים? אני אישית אהבתי את כל הכתבות, ומצפה לקבל כאלה כתבות גם בעתיד. חברי המערכת, עלו והצליחו!
53.
השבועון כפר חב"ד על דרך המלך
ט"ז תשרי ה׳תשס״ז
יש לציין שהשינויים, המדורין וכן הכתבים שהוסיפו העלו רבות את רמתו של העיתון בכל אופן השבועון משפחה חסידית תמיד היה הווה ויהיה הכי הכי מעניין !!!! אין מתחרים למשפחה חסידית
54.
השבועון משפחה חסידית מאוד מעניין
ט"ז תשרי ה׳תשס״ז
יישר כח לפרדי ברוד העורכת אצלנו בבית אפילו הבנים / הגברים הכי מתעניינים במשפחה חסידית
55.
עליתם ברמה
ט"ז תשרי ה׳תשס״ז
יישר כח
56.
ל תגובה 30!
ט"ז תשרי ה׳תשס״ז
הכל פרסומות??? חיפשתי שם פרסומות ובקשוי מצאתי! מה שמצאתי זה המון כתבות מעניינות! אז די להשמיץ ולהגיד דברים לא נכונים רק בגלל שאין לכם משהו אחר לרשום!
57.
נהנתי מאוד
ט"ז תשרי ה׳תשס״ז
העיתון החדש חסידי מאוד ויחד עם זאת מרתק. אין ספק שבפעם הראשונה נעשה שינוי מהותי ורציני שיכול להוביל את העיתון אל קהלים חדשים. עלו והצליחו. המשיכו כך.
58.
דיייייייייייייייייייייייייי!!!
ט"ז תשרי ה׳תשס״ז
מה קורה לכם?????????? אתם שכחתם מי אתם!!!!!!!!! כל הכבוד לעיתון "כפר חב"ד" על השינוי, באמת-מלא תוכן, מענין והכי חשוב-חסידי!!!!!! סוף סוף יש את הרבי בשער!!!!!!!! המשיכו כך!!!!!!!! שנה טובה לכל עמ"י, שתהיה שנת גאולה, א-מ-ן!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (אנחנו חיבים משיח!!, עד מתי???)
59.
חידשתי את המנוי אחרי שנים
י"ז תשרי ה׳תשס״ז
"קינאת סופרים תרבה חכמה" ישר כח שופרו של משיח
60.
עיתון יפה אבל...
י"ז תשרי ה׳תשס״ז
אולי עדיף להוציא את החדשות חב"ד ולשים הראיונות במגזין עצמו כימי קדם. לדעתי החדשות מיותר.
61.
עיתן יפה מאד
י"ז תשרי ה׳תשס״ז
כל הכבוד לדוד רוטנברג
62.
ל50
י"ז תשרי ה׳תשס״ז
לידעתכה זה לא בלורית זו שער
63.
לבי"מ איזו פחד
י"ז תשרי ה׳תשס״ז
לבי"מ תחילו לספור את המנוים כי אם לא תאבדו גם את השלוש שנישרו
64.
כמה הערות:
י"ד חשוון ה׳תשס״ז
כל הכבוד לעיתון "כפר חב"ד" שלי שיש אנשים שמאוד משתדלים שם לשפר ולתקן ובאמת מהעיתון האחרון נהנתי מאוד. ובשינויים קלים הופיע השנה בעיתון המתיימר להביא כתבות מושקעות. כמו כן מדורים תורניים וכתבות על גדולי התורה והחסידות הושמטו עם השנים. אגב לליובאוויטש סוללה נריבת של סופרים ועיתונאים בעלי שם. יש לנו רבנים גדולי הוראה, שלוחים ותיקים מקימי עולה של תורה, אנשי חינוך מהמדרגה הראשונה, למה לפנות ולרעות בשדות זרים. גם הרעיון עם ר עדין אבן ישראל, התנהל כרעיון עם מישהו "מבחוץ", וחבל. העיתון מדרדר לתהומות חייבים לעצור את זה ממתי בשופר של הרבי מכניסים פוליטקה באופן שוטף כמה שהרבי לא אהב פוליטקה .חבל מאוד אני לא חושב שהרבי היה נהנה מהעיתון הזה כיום.מערכת העיתון תחזרו לימים הטובים. הבעייה של העיתון היא לא כמות העמודים וכו. הבעיה היסודית והעיקרית היא כי העיתון משמש במה רק למיעוט בחב"ד. כל הכותבים בעיתון, כך גם "רוח" העיתון, מייצגים מיעוט, במגוון הדיעות שיש כיום בחב"ד. זה אמנם מיעוט מכובד, אבל בכל זאת מיעוט.
65.
אין מה לעשות!!!
י"ד חשוון ה׳תשס״ז
בית משיח יותר מעניין!!
66.
נהפכנו למסנגדים
י"ד חשוון ה׳תשס״ז
אני באופן אישי מציע למערכת הנ"ל לחזור לעיצוב החסידי-חבד"י הקודם ולא לנסות לחקות עיתונים לטאים אחרים (ואדרבא יגיע הזמן שהם עוד יחקו אותנו) אני מקווה שהדברים יפעלו את פעולתם הכותב בכאב לב אחד התמימים
67.
למערכת העתון
י"ד חשוון ה׳תשס״ז
חבל מאוד שלא ניתן לקרוא תגובות ענינייות כדי לשפר, כי בזמן אחרון יושבים חברה צעירים עם דעות שונות ומשונות ליד האינטרנט ומגיבים ומשמיצים לכל עבר, ולא משנה אם זה לעניין, או לא, העיקר שפרסמו את תגובותיהם. לגופו של של ענין מה שהי חסר בעתון מחשבה והשקעה מעבר לסטנדרט ומדורים קבועים, עתון חייב להתחדש מעתון לעתון, כתבות של הכתב רודמן מזכיר לי את העתון המודיע, שמחפש למלא דפי העתון. מה שצריכים להשקיע בעתון להעביר מסר חסידי לדור שנולד בשנים אחרונות ולחיות עם הרבי
68.
משיחיסטים מפגרים>>>
י"ד חשוון ה׳תשס״ז
מה אתם מקנאים, עם ה"בית משיח" העלוב שלכם? כפר חב"ד הוא עיתון מרתק,ואגב - עלו המכירות!!! תתפוצצו!!!
69.
תזכרו את דברי הרבי
י"ד חשוון ה׳תשס״ז
"זה השופר שלי" והרבי לא אמר את זה על הפרסומות היפות יותר וכמובן גם לא על המכוערות משפחה חסידים וריכוז דברי הקדושה - בתוספת חב"ד בעולם זה מה שצריך בלבד!
70.
משפחה חסידית
י"ד חשוון ה׳תשס״ז
ישר כח לכל העוסקים במשפחה חסידית אנחנו מאד נהנים ממנו בשם כולם
71.
מערכת יקרה
י"ד חשוון ה׳תשס״ז
כדאי מאד להעביר ביקורת על התגובות של הציבור ,תגובה כמו 68 לא צריכה להתפרסם כלל!!! קהל יקר אם ברצונכם להעיר משהו אפשר לעשות את זה בצורה בוגרת וענינית
72.
בדוק ומנוסה
י"ד חשוון ה׳תשס״ז
כמות המנויים של בית משיח כמעט כפולה מכפר חב"ד וזה בלי יועצי תוכן אלא בזכות צוות חדור להט והתלהבות המאמין אמונה גדולה בדרך. זה מה שעושה את ההבדל
73.
א.ב. חרמש
י"ד חשוון ה׳תשס״ז
ישר כח לכל העוסקים במלאכת הקודש - רענון העיתון שכ"כ יקר לכולנו. כחלק מההתייעלות זה הצורך למצוא כותבים חדשים שיתנו תוכן חסידי חב"די פנימי. אחת מההצלחות של המערכת היא הפינה של א.ב. חרמש שנותן לנו כל שבוע הרגש חסידי עשיר בתוכן. עלו והצליחו.
74.
תודה על השיפור
י"ד חשוון ה׳תשס״ז
אנחנו נהנים לקנות יותר את העיתון מידי שבוע בדוכני העיתונים בעיר התורה בני ברק {זאת מאחר שבעבר היינו מנויים והעיתון היה נגנב מידי שבוע מתיבת הדואר}. אבל צריך לתת לעיתון יותר זמן ללמוד מה הלקוחות אוהבים ...... העיתון צריך להשתפר ב: 1)להדק את דפי העיתון יותר טוב ! 2)בעיתון צריך שיהיה שיעורים יותר ברורים בנושאי פרשת השבוע ונושאים שונים (בעבר היה ע"י הרב סופר וכד) למען האמת מאז שנכנס ר דוד העיתון השתפר מאוד מאוד ופשוט כל שבוע יש מה לקרא יותר מבעבר
75.
מצא את ההבדלים כפר חבד=משפחה
י"ד חשוון ה׳תשס״ז
מאוד מעניין לקרוא את הכפר חב"ד של הממי"ם היום אני כבר לא יודע להבדיל בין כפר חב"ד לעיתון משפחה זה נראה שזה בדיוק אותו עורך רק שכתוב חב"ד אם כבר אז אני יקרא את המקור שם זה כבר יותר מעניין
76.
שופרו של הרבי
י"ד חשוון ה׳תשס״ז
שופרו של הרבי תמיד היה ויהי מוצלח, יש לעודד רביפ לקוראו ומספיק עם ההכאות על חטא
77.
ל-71
י"ד חשוון ה׳תשס״ז
אתה כנראה משיחסט סתום, שחושב ש"בית משיח" מעניין, מחלל את שם הרבי, מבזה את שם חב"ד, מחציף כנגד הרבנים, ושונא את "כפר חב"ד". תתפוצץ לך. "כפר חב"ד" הוא עיתון מעניין, ו"בית משיח" הוא סמרטוט ותו לא. נניח שהיו מפרסמים אותה הידיעה בשני העיתונים - הקורא אותה ב"כפר חב"ד" היה מתרשם כי נכונה היא, ואם היה קוראה ב"בית משיח" היה מעקם אפו ואומר: "אוח, המשיחסטים האלה..." טיפשים, זה מה שאתם; אתה וכל שאר המשיחיסטים!
78.
ל-77
י"ד חשוון ה׳תשס״ז
אני אתך אתה צודק מאתים אחוזים אני כמוך וחושב כמוך וגם אני חושב מסתמה גם אתה חושב שאם הרבי היה כאן ורואה את זה. זה היה תועבה לרבי ובכלל לא שמח מזה כלל
79.
ל-77
י"ד חשוון ה׳תשס״ז
הרבי נהנה ממילים כאלו????
80.
חבל שאין מספיק פרסומות
י"ד חשוון ה׳תשס״ז
פרסומות שיכניסו כסף לעיתון חבל שאין מספיק כתבות בתשלום אמיתי, שיוכלו לשלם משכורות לעורכים ולכותבים
81.
ל-79 מ-78
י"ד חשוון ה׳תשס״ז
מה אתהאומר שטויות עכשיו אולי תלך לישון קצת ואל תדבר ככה על מישהו שאתה לא מכיר }"אל תדין את רעיך עד שתגיע למקומו}"
82.
ל 77
ט"ו חשוון ה׳תשס״ז
אתה כ"כ קטן וחסר השכלה, ולא חושב כלל אני בדעותיי אנטי ולא בעד כל המשיחיזם, אבל מה הקשר למה שהערתי..... כוונתי להעיר הייתה, שפשוט אפשר להגיב בצורה ענינית ובוגרת וזה כלל לא קשור למשיחיסטים. וד"ל
83.
למה תמיד חסר מספר81 של התגובות
ט"ו חשוון ה׳תשס״ז
שלום
84.
לכולם
ט"ו חשוון ה׳תשס״ז
עיתון באמת יפה, מוצלח,מושקע ונהדר. באמת יישר כח. אבל הוא נראה כמו עיתון "משפחה" רק קצת יותר "חסידית"... חבל שהשבועון הראשון כמעט מנסה לחכות צעירים יותר.... (אני לא מתכוון בעיצוב וכדומה, מותר ללמוד מהשני. הכוונה בעיקר על התוכן והסגנון. משום מה זה קצת פחות אונזערע. גם קצת יותר לחיות עם העבודה העיקרית כלשון הרב, לא יזיק בכלל.
85.
אוי ואבוי, מה עשו
ט"ו חשוון ה׳תשס״ז
מאז גילויון מס 2 הייתי מנוי, אך עתה ספק אם אמשיך את האמינות העיתון הזה איבד מזמן. כולל בשם העורך הראשי יכולים לכתוב בריש גליי פרטים בלתי מדוייקים ובלתי נכונים. כנראה העיתון הזה עומד לחסל את עצמו........... וחבל מאוד מאוד
86.
אין על משפחה חסידית
ט"ו חשוון ה׳תשס״ז
עתון משפחה חסידית מרתק ובעיקר הציורים היפים שמוסיפים צבע ועניין לכתבות כל הכבוד אני נהנית לקרוא ולהתבונן בציורים היפים שמביאים שם
87.
יותר מדי לוחמנות ופחות מדי ענייניות
ט"ו חשוון ה׳תשס״ז
רוב המגיבים עד כה נחלקים לשניים - אלה שמעוניינים ביקרו של כפר-חב"ד ואלה שמייחלים לחורבנו (חלילה). לאלה האחרונים, ברצוני לומר: אמרו את דברכם ברור וגלוי: "אנחנו שונאים את העיתון ואת דעותיו, אנחנו מתעבים את הכותבים בו". אמרו זאת בגלוי והסירו המסכות החסידיות והענייניות מעל פניכם. ולראשונים, החפצים בהצלחת העיתון שבמשך עשרות שנים עלה על שולחן המלך: לא מספיק לשבח ולקלס את העיתון שלכם-שלנו, ולהשפיל את האחרים. חישבו לרגע ואימרו מה באמת יכול להועיל, מה באמת יכול לשפר ומה בעיניכם כבר טוב ומוצלח. ועוד דבר קטן למעירים (ואינני מתכוון לשונאים המושבעים): תנו דעתכם לכך שמאחורי שמות הכותבים והעורכים בעיתון יש בני-אדם, ויש להם אישה וילדים. אז אנא, קצת יותר רגישות כשקוטלים פלוני או עבודה של אלמוני, בהינף אצבע על המקלדת. ולעצם השאלה: לעניות דעתי, יש בשבועות האחרונים שיפור ניכר בעיתון. זה בכלל לא משנה אם השיפור נובע מרעיון מקורי ובלעדי של אנשי המערכת, או מאימוץ רעיונות טובים ומוצלחים של אחרים. הרי אפילו "מאוייביי - תחכמני". ניכרת השקעה ורצון לשפר ולהעלות את הרמה ומגוון הנושאים, וכשמשקיעים חזקה שבעז"ה גם יצליחו. המשיכו כך ובקרוב יזכה כפר-חב"ד לבשר על הגאולה, אכי"ר.
88.
תיהיו מה שאתם
ט"ו חשוון ה׳תשס״ז
המגזין יפה מאד צריך עוד קצת חיות ומה שהציבור רוצה באמת לראות עניני גאולה ובפרט גם משפיעים משיחיסטים והחדשות ממש בזיון העיצוב והתוכן אין שום סיבה להוציא אפשר לשלב בתוך העיתון ככה יהיה פחות בושות ובפרט אפשר לראות מי המובילים ודל
89.
משפחה חסידית- שווה במיוחד
ט"ו חשוון ה׳תשס״ז
אני מצטרף לתגובות על גליון משפחה חסידית. אורח בפתח, מודעות עצמית- מדורים מרתקים לכל המשפחה!
90.
למה אין מוסף לילדים???
ט"ו חשוון ה׳תשס״ז
למה אין עוד מגזין אחד שהוא יהיה לילדים אם כבר קונים עיתון אז למה שהוא לא יתאים לכל המשפחה?
91.
צעד טוב
ט"ו חשוון ה׳תשס״ז
יפה מאד שמנסים להרחיב את מעגל הקוראים, אבל זה לא יחזיק מעמד אם לא משפרים את התוכן שיהיה פשוט מה לקרוא.
92.
יתרון שלא מנוצל
ט"ז חשוון ה׳תשס״ז
לכפר חב"ד יש יתרון על ב"מ, בזה שיש לו שורה של כתבים בליגה לאומית, כמו מענדי ברוד, ארי סמית, טוביה בלוי ואפילו אהרן דב עצמו, אבל צריך עורך טוב שידע להוציא מהם מאמרים בעקביות. בזה צריכה להיות ההשקעה הגדולה
93.
ל91- צעד מצוין
ט"ז חשוון ה׳תשס״ז
כנראה שלא ראית את העיתונים האחרונים אם אתה אומר שלא משפרים את התוכן. יש כתבות מעניינות מאוד!
94.
שאלת היסוד עדין לא הועלתה:
כ"ד חשוון ה׳תשס״ז
מה תפקידו של שבועון בכלל, ומה תפקידו של שבועון חב"די בכלל, בזמננו. האם ניתן להוציא שבועון בלי למחזר וללעוס את אותה העיסה שכבר קראנו עליה בשנים עברו? והפוליטיות - מה יהא עליה? מענדל בן דוושה
96.
רבותי קצת פירגון
כ"ד חשוון ה׳תשס״ז
קראתי 90 תגובות ונדהמתי. סוף סוף השבועון יוצא רצוף כ"כ הרבה זמן. אני מציע לכל הקוראים לקחת כרכים שלמים של כפר חב"ד לפני 20 שנה ויראו איזה הבדל עצום. פער ממש. היום הכתיבה ברמה גבוהה מאוד ומעניינת. אי אפשר להשביע את טעמו של כל אחד כל שבוע! צריך לעודד את העורך ואנשי המערכת על מאמציהם.
97.
מאוד יפה
כ"ד חשוון ה׳תשס״ז
בתחילה כשעשו רעש שמעכשיו יהי יותר מעניין, חשבתי שזה יחזיק מעמד שבועיים שלש. עכשיו שכבר עבר חודשיים בלי עין הרע, נראה שהפעם זה רציני. העיתון מלא תוכן עשיר בכל המדורים! הצלחה רבה! כה לחי!
98.
כתושב אלעד
כ"ד חשוון ה׳תשס״ז
התבישתי בכתבה שעשו על אופציות המגורים של אנ"ש בארץ איפה קרית גת ועוד הרבה מקומות שאנ"ש גרים שם בנוסף בכתבה על אלעד י. טביב אינו מלמד במוסדות אין מילה על הרב המד"א הרב ירוסלבסקי שליט"א על מערך שיעורי התורה וכו" חבל שלקחו כתבה מלפני שנה כדברי המרואיינים ומיחזרו אותו בלי לחדש כלום וזה עוד כפר חבד המחודש אבל בגדול יש שיפורים בתוכן וגם במראה עלה והצליחו
99.
והכי נהנתי מהקריקטורה
כ"ד חשוון ה׳תשס״ז
גדולה צבעונית ומענינת על הטילים הנופלים עלינו,,,חזזקקקק
100.
דבר נאה ומתקבל
כ"ד חשוון ה׳תשס״ז
כקורא ותיק מאד שאינו חסיד חב"ד אלא אוהד, תמיד נהניתי מהרמה ומהתוכן ועכשיו כמובן העיצוב והשינוי גורם להנאה מושלמת! ולקידוש שם חב"ד ! כמו שעד היום ניווטתם בחכמה בין הטיפות אנא, אל תיסחפו לצדדים!
101.
מבוגרים מספרים על עצמם
כ"ה חשוון ה׳תשס״ז
חבל שאין עוד אנשים מבוגרים כמו הסופר בעל הכשרון העצום מענדי ברוד שהעיתון יתן להם בלוג אישי שיספרו על החוויות שלהם במשך השבוע. אולי כדאי לפנות להרב ראסקין מקפריסין הוא גם התחיל בכיוון זה והפסיק. עכ"פ אנחנו מאוד נהנים מהמדור של מענדי ברוד תמשיכו כך להשתפר
102.
לא מעניין...
כ"ה חשוון ה׳תשס״ז
אני לא משיחיסט אבל אני קורא רק בית משיח!!! ד"א יש שם גם כתב לא משיחיסט הרב קרסיק!!! שמעתם??? יופי...
103.
ה"שופר" בשיפור- אבל...
כ"ז חשוון ה׳תשס״ז
אתם בדרך הנכונה, ומעל כולם- משפחה חסידית! אך אם אתם באמת השופר של הרבי- אנא כתבו גם על כל השלוחים הרחוקים, במקומות האפרוריים והבלתי מתוקשרים, שאין להם אלפי דולרים ליחצנות- אך עושים עבודת קודש לאורך כל השנה!
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.