מערכת COL
|
יום י"ג אב ה׳תשס״ו
07.08.2006
תמונת היום
כפי שדווח לראשונה ב-COL בשנה הבאה ייפתח לראשונה בחדרה חיידר לילדי המקום. בית-חב"ד, בהנהלת הרב יוחנן בוטמן, מתכונן רבות ליום הגדול: פתיחת החיידר. "השקענו משאבים רבים מאוד", מספר ל-COL הרב שלמה שוורץ מנהל הפעילות בבית-חב"ד, "יש חדר ספורט, מחשבים ועוד. החיידר יהיה פתוח לכל ילדי העיר ורמת הלימודים תהיה גבוהה הן בלימודי חול והן בלימודי הקודש".
![תמונת היום תמונת היום](https://col.org.il/files/uploads/crop/2006/08/5c2b0cfb4b8f1_1546325243_news_main_gallery.jpg)
הרב בוטמן במתחם החיידר החדש
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות