מערכת COL
|
יום י"ג אב ה׳תשס״ו
07.08.2006
ראש עיריית צפת משבח את פעילות חב"ד
ראש-עיריית צפת מר ישי מיימון התראיין ל'המודיע' וסיפר על הפעילות בעיר עם התושבים. בין היתר אמר: "מיד לאחר שהחלה המלחמה פתחנו חדר מצב לחלוקת מזון לתושבים, באמצעות גופים וולונטריים וממשלתיים. אני מוכרח להזכיר את אנשי חב"ד המספקים מידי יום מזון מבושל מהמטבח המרכזי בלוד. קרוב ל-5,000 מנות מזון חם המסופקות מידי יום ישירות למקלטים. מדובר ב-216 מקלטים בכל רחבי העיר".
![ראש עיריית צפת משבח את פעילות חב ראש עיריית צפת משבח את פעילות חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2006/08/5c2b0cd68cf27_1546325206_news_main_gallery.jpg)
חלוקת מזון בצפת. מימין: ראש העיר ישי מימון
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות