מערכת COL
|
יום י"ב אב ה׳תשס״ו
06.08.2006
על אף המצב: ועידת המחנכים נפתחת כרגיל
על אף הטילים שנחתו בשבת באיזור חדרה וזכרון-יעקב תפתח הבוקר (ראשון) ועידת המחנכים השנתית של צעירי-חב"ד במלון 'ניר-עציון' שבצפון. מנהל הוועידה הרב נפתלי רוט סיפר ל-COL כי צוות הוועידה עמד, בשעות האחרונות, בקשר שוטף עם אנשי פיקוד העורף, ובתום התייעצות הוחלט על פתיחת הוועידה כרגיל.
![על אף המצב: ועידת המחנכים נפתחת כרגיל על אף המצב: ועידת המחנכים נפתחת כרגיל](https://col.org.il/files/uploads/crop/2006/08/5c2b0cc572ea4_1546325189_news_main_gallery.jpg)
ועידת מחנכי חב"ד (ארכיון)
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
1 תגובות
1.
איפה התכניה
י"ב אב ה׳תשס״ו
תכניה