מערכת COL
|
יום ו' אב ה׳תשס״ו
31.07.2006
טבריה: סיום מסכת בצל הטילים
הערב (שני) חגגו בבית חב"ד טבריה סיום מסכת שאורגן על-ידי גבאי בית הכנסת הרב ראובן גול. לאחרי הסיום התיישבו כולם לסעודת מצוה. הרב יוסף קרמר מנהל מוסדות חב"ד ציין בדבריו את ההתפתחות של הבית כנסת הודות לפעילות של הרב גול, שמקבל כל אחד בסבר פנים יפות, ודיבר על מעלת העיר טבריה שבה יקוים "ואשיבה שופטיך כבראשונה".
![טבריה: סיום מסכת בצל הטילים טבריה: סיום מסכת בצל הטילים](https://col.org.il/files/uploads/crop/nf_0376_119621_news_main_gallery.jpg)
הרב ראובן גול (מימין) עורך את ה'סיום'
.
לכתבה זו התפרסמו 3 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
3 תגובות
1.
זכתה העיר טבריה לכזה שליח
ו' אב ה׳תשס״ו
ר ראובן ישר כוח ועלה והצלח בכל הפעילות
2.
כל הכבוד, יישר כח!!!
ז' אב ה׳תשס״ו
כל הכבוד לר ראובן גול
3.
להפיץ כרזות בחוצות הארץ על אהבת ה
ט' אב ה׳תשס״ו
בס"ד
עכשיו ורק עכשיו ומיד ליזום פעילות להפצת שילטי רחוב להתקרבות לבורא העול לאהבת ה לאהבת חינם יותר רוחניות ואתם חבדניקים לכם יש את היכולת והכוח הרוחני להפצה אני בטוחה שהרבי וכל עם ישראל ישמחו
עכשיו ורק עכשיו ומיד ליזום פעילות להפצת שילטי רחוב להתקרבות לבורא העול לאהבת ה לאהבת חינם יותר רוחניות ואתם חבדניקים לכם יש את היכולת והכוח הרוחני להפצה אני בטוחה שהרבי וכל עם ישראל ישמחו