מערכת COL
|
יום ו' אב ה׳תשס״ו
31.07.2006
ילדי 'גן ישראל' בוושינגטונוויל שולחים חבילות לחיילים
למרות הקשייים בהם נתקלו מארגני מחנה 'גן ישראל' בוושינגטונוויל, ניו יורק - הסתיימו בהצלחה שלושה שבועות של קייטנה מוצלחת, והיהודית שנערכה אי פעם באיזור. הקייטנה נוהלה על-ידי השלוחים הרב פסח וחנה בורסטון, ובסיומה ביקשו משתתפיה לקיים מחזור נוסף. במהלך הקייטנה, שלחו הילדים מתנות עם כרטיסי ברכה לחיילים בגבול הצפון.
![ילדי 'גן ישראל' בוושינגטונוויל שולחים חבילות לחיילים ילדי 'גן ישראל' בוושינגטונוויל שולחים חבילות לחיילים](https://col.org.il/files/uploads/crop/2006/07/5c2b0be6466aa_1546324966_news_main_gallery.jpg)
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
1 תגובות
1.
...
ז' אב ה׳תשס״ו
אהבתי תמחיצה