מערכת COL
|
יום ו' אב ה׳תשס״ו
31.07.2006
יוזמה חב"דית נגד עצומת הכניעה של הפציפיסטים
ארגוני שמאל ופעילים פציפיסטים זוכים להיענות רחבה ועל עצומת 'הפסקת אש ונסיגה מיידית' חתמו כבר 50 אלף איש. בתגובה, העסקן החב"די הרב אליעזר אבצן מקראון-הייטס יזם עצומה נגדית הקוראת לראשי הממשל בארה"ב ואירופה לתמוך בישראל במלחמתה נגד הטרור האיסלאמי. "כבר קיבלנו שש אלף חתימות ואנחנו מנסים לגייס 100 אלף עד תשעה באב - התאריך בו מזכירת המדינה קונדוליסה רייס אמורה לחזור לישראל ולתבוע הפסקת אש", הרב אבצן אמר ל-COL.לחתימה על העצומה החיובית - לחצו כאן
![יוזמה חב יוזמה חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2006/07/5c2b0bcfc9b1a_1546324943_news_main_gallery.jpg)
לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
2 תגובות
1.
הנחיות בבקשה
ו' אב ה׳תשס״ו
תנו הנחיות בעברית, איך לעשות את זה?
2.
translation
ו' אב ה׳תשס״ו
please give an english translation of the news item...