מערכת COL
|
יום ב' אב ה׳תשס״ו
27.07.2006
הלחימה בצפון: כריכים ותפילין בחיפה ובטבריה
בית חב"ד בשכונת רמות חיפה בהנהלת הרב יוסי רוזנברג דואג במסירות רבה לתושבי השכונה היושבים במקלטים בתקופה קשה זו. בית חב"ד משמח את הילדים וההורים על ידי חלוקת פרסים וממתקים. צוותים של בית חב"ד מקיימים 'מבצע תפילין' ומזוזה, ורושמים תושבים לספר התורה. פעילות דומה מתקיימת מאז החלה הלחימה בצפון ביוזמת בית חב"ד בטבריה ומנהל הפעילות במקום הרב שניאור טורקוב.
![הלחימה בצפון: כריכים ותפילין בחיפה ובטבריה הלחימה בצפון: כריכים ותפילין בחיפה ובטבריה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2006/07/5c2b0b234d552_1546324771_news_main_gallery.jpg)
הרב יוסי רוזנברג בפתח מקלט ציבורי בחיפה
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
1 תגובות
1.
יישר כוח
ב' אב ה׳תשס״ו
כל הכבוד אתה תותח