מערכת COL
|
יום א' אב ה׳תשס״ו
26.07.2006
"הצימאון של החיילים ליהדות גדול מאוד"
הרב אהרן פרוס מתאם פעילות צעירי-חב"ד בצה"ל יצא השבוע יחד עם בנו ל'מבצע תפילין' נרחב בקרב חיילי צה"ל במספר בסיסים בצפון הארץ. "הצימאון של החיילים ליהדות גדול מאוד", הוא אומר ל-COL. בתום הביקור בבסיסים, פנה הרב פרוס לסייע בחלוקת הכריכים למשפחות השוהות במקלטים. לגלריית תמונות
![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2006/07/5c2b0af2b4590_1546324722_news_main_gallery.jpg)
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
1 תגובות
2.
אברימי.....
א' אב ה׳תשס״ו
איזה כייף לראות אותך.
כל הכבוד וישר כח .
כל הכבוד וישר כח .