מערכת COL
|
יום כ"ט תמוז ה׳תשס״ו
25.07.2006
החיילים הודיעו: "לא נכנסים ללבנון בלי תמונת הרבי"
קבוצה פרמדיקים צבאיים שזומנו בצו 8 למילואים ללבנון, יצרו הערב קשר עם חברם איציק לוי מכפר-חב"ד וביקשו לקבל תמונה של הרבי ותפילת הדרך. "בלי זה החבר'ה לא מוכנים להיכנס ללבנון", אמר אחד הפרדמיקים. איציק יצא לבני-ברק שם מסר לפרדמיק נוסף שהיה בדרכו צפונה חבילת תפילת הדרך עם תמונת הרבי לשמירה והגנה. "התמונות נסכו בנו רוגע", אמר.
![החיילים הודיעו: החיילים הודיעו:](https://col.org.il/files/uploads/crop/2006/07/5c2b0ab313221_1546324659_news_main_gallery.jpg)
נכנסים ללבנון (צילום: דובר צה"ל)
לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
2 תגובות
2.
איציק
כ"ט תמוז ה׳תשס״ו
חזק ואמץ!!!
כל הכבוד!!!
כל הכבוד!!!
3.
מצמרר!!!!!!
כ"ט תמוז ה׳תשס״ו
שה ישמור עליהם