מערכת COL
|
יום כ"ד תמוז ה׳תשס״ו
20.07.2006
מענה בפרסום ראשון לרבנית עטל חודקוב ע"ה
בהקשר עם ה'שלושים' לפטירתה של עטל-צערנא חודקוב ע"ה מפרסם האתר Shmais כתב-יד קודש מהרבי בפרסום ראשון שניתן לרבנית חודקוב בקשר לפעילותה במוסד "בית-רבקה" והרחבתו • לפיענוח הכתי"ק
![מענה בפרסום ראשון לרבנית עטל חודקוב ע מענה בפרסום ראשון לרבנית עטל חודקוב ע](https://col.org.il/files/uploads/crop/2006/07/5c2b09fc41a9c_1546324476_news_main_gallery.jpg)
פענוח הכי"ק:
ב) בהנוגע לעבודה בחינוך עטה"ק (=על טהרת הקודש) במוסד כ"ק אדמו"ר "בית רבקה", בהרחבתו - ע"י פתיחת כיתה עליונה, ביסוסה והתפשטותה בע"ה נכון הדבר במאוד (מהטעמים שכותבת. ועוד יותר - מטעמים שלא באו בכתבה, אבל ודאי עלו במחשבתה: חשיבות חינוך בנות ישראל וכו' וכו') החשש שמזכירה - תציע להעלות בכתב תנאי הענין, אופנו וכו'
ג) אזכיר עה"צ (=על הציון) שיהי' כהנ"ל (=כל הנ"ל) בהצלחה בכל הפרטים.
ב) בהנוגע לעבודה בחינוך עטה"ק (=על טהרת הקודש) במוסד כ"ק אדמו"ר "בית רבקה", בהרחבתו - ע"י פתיחת כיתה עליונה, ביסוסה והתפשטותה בע"ה נכון הדבר במאוד (מהטעמים שכותבת. ועוד יותר - מטעמים שלא באו בכתבה, אבל ודאי עלו במחשבתה: חשיבות חינוך בנות ישראל וכו' וכו') החשש שמזכירה - תציע להעלות בכתב תנאי הענין, אופנו וכו'
ג) אזכיר עה"צ (=על הציון) שיהי' כהנ"ל (=כל הנ"ל) בהצלחה בכל הפרטים.
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות