מערכת COL
|
יום כ"ג תמוז ה׳תשס״ו
19.07.2006
"באתי לבקש מכם סליחה"...
לפני מספר ימים הגיעה לבית-חב"ד ביישוב ניצן, בהנהלת הרב יגאל קירשנזפט, אשה המתגוררת באחד המושבים באזור ואמרה: "באתי לבקש ממכם סליחה! כעת לאור כל מה שקורה, אני חשה צורך לבוא ולבקש ממכם, המגורשים, סליחה. סליחה שלא באנו לעמוד לצדכם במאבקכם ב'גוש-קטיף'... איך לא ראינו את האמת???". האשה השאירה תרומה לבית-חב"ד ודמעות החלו לרדת מעיניה. בית-חב"ד יצר עימה קשר על-מנת לארגן שיעור אצלה במושב.
![](https://col.org.il/files/col_files/default.png)
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
1 תגובות
1.
תגובה
כ"ד תמוז ה׳תשס״ו
יהי רצון שירבו כמותה.