מערכת COL
|
יום כ"ב תמוז ה׳תשס״ו
18.07.2006
"מעשה אבות - סימן לבנים"
במהלך מלחמת 'ששת-הימים' בשנת תשכ"ז עורר הרבי רבות על 'מבצע תפילין' וחסידי חב"ד מכל רחבי הארץ יצאו להניח תפילין לאזרחים ולחיילים. בכתבה נראים חסידי חב"ד ברחוב 'אלנבי' בתל-אביב מניחים תפילין לעוברים ושבים. בתמונה משמאל - ר' דב (בער'ל) פרוס מכפר-חב"ד ב"מבצע תפילין" לפני 39 שנים. בתמונה מימין - בנו, ר' אהרן פרוס מתאם פעילות צעירי-חב"ד בצה"ל ב"מבצע תפילין" אתמול בגבול הצפון.
![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2006/07/5c2b09be5acf8_1546324414_news_main_gallery.jpg)
ממלחמה למלחמה. אב ובן במבצע תפילין בחזית המלחמה. אז - והיום
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות