מערכת COL
|
יום כ"ב תמוז ה׳תשס״ו
18.07.2006
קטיושה פגעה בביתו הוריו של שליח חב"ד בחיספין
טיל קטיושה נפל ופגע ישירות בבית הוריו של הרב ישראל הבר מנהל בית חב"ד המתגוררים בטבריה. הטיל נפל בין הסלון לחדר האוכל בשעה 1 בצהריים בדיוק בעת שבני המשפחה היו צריכים לאכול את סעודת השבת, אולם הוריו של הרב הבר שהו בשבת האחרונה בארה"ב עקב שמחה משפחתית, וחייהם ניצלו. • מלחמה בצפון
![קטיושה פגעה בביתו הוריו של שליח חב קטיושה פגעה בביתו הוריו של שליח חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2006/07/5c2b09b8575ba_1546324408_news_main_gallery.jpg)
לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
2 תגובות
1.
איציק טוב לראות אותך!
כ"ב תמוז ה׳תשס״ו
אתה נראה מבסוט!
ההונגרים...
ההונגרים...
2.
They hit me.
כ"ח תמוז ה׳תשס״ו
My grandparents lived in this apartment for 25 years. In a split second Hizballah took it away from them. Baruch Hashem they were in the United States for my brothers wedding when the missile hit on 1:00 on a Shabbos afternoon.
From Ari
From Ari