מערכת COL
|
יום כ"א תמוז ה׳תשס״ו
17.07.2006
קריית-שמונה: אלף מנות מחולקות מידי יום
בכל יישובי הצפון, ארגונים חברתיים מחלקים מזון לתושבים רבים בעיר. כך למשל בית-חב"ד בקריית-שמונה. "אנו מחלקים מידי יום כאלף מנות כשאנו נעזרים בתלמידי ישיבת ההסדר בקריית-שמונה", מספר הרב יגאל ציפורי מנהל בית-חב"ד ל-COL. יואל כהן מכפר הרע"ה, אחד התלמידים שלקח חלק בפעילות של חב"ד סיפר ל-ynet: "מדובר בתושבים, חלקם קשישים, שפנו לרשות המקומית והודיעו כי אינם יכולים לרכוש עבור עצמם מצרכי מזון". • קריאת התורה בסוללת תותחנים• תשובת הרבי על ירי קטיושות
![קריית-שמונה: אלף מנות מחולקות מידי יום קריית-שמונה: אלף מנות מחולקות מידי יום](https://col.org.il/files/uploads/crop/2006/07/5c2b09a8ddec7_1546324392_news_main_gallery.jpg)
תלמיד ישיבת ההסדר מסייע לפעילות חב"ד בקריית-שמונה • צילום: דורון ביינהורן
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות