מערכת COL
|
יום י"ז תמוז ה׳תשס״ו
13.07.2006
החייל החטוף - ממקורבי חב"ד מוצקין
אלדד רגב, תושב קרית מוצקין, שנחטף בידי אירגון החיזבאללה היה מבאי בית חב"ד הקבועים. הרב משה שמואל אוירכמן, יו"ר מוסדות חב"ד בקריות, מסר בשיחה ל-COL "כי רק לאחרונה הגיע אלדד לבדוק את התפילין שלו, ונמצאו כשרות". אלדד בחור דתי שהתייתם מאימו בילדותו. היום מילאו את רחבת ביתו, עשרות עיתונאים וצלמים. פעיל בית חב"ד בקרית מוצקין, ר' שמואל ג'רופי הניח עמם תפילין לזכותו של החייל. "השבויים נמצאים במקום בטוח ורחוק מאוד, והם בחיים", מסרו החוטפים.
![החייל החטוף - ממקורבי חב החייל החטוף - ממקורבי חב](https://col.org.il/files/col_files/default.png)
אלדד רגב
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
1 תגובות
2.
ה שמע בקולנו!
י"ז תמוז ה׳תשס״ו
מתחננים ומבקשים מה שישמור על אלדד היקר מכל רע ושיחזור הביתה בשלום אמן.