מערכת COL
|
יום ט"ז תמוז ה׳תשס״ו
12.07.2006
אש פרצה בישיבת הקיץ של ברינווא; אין נפגעים
אש פרצה באחד מחדרי המלון שהושכר באזור ההרים בצרפת עבור ישיבת חב"ד ברינווא, כך נמסר בדיווח שנשלח ל-COL. המדריך שמואל וישצקי מיהר לבדוק שהבחורים אינם נמצאים בחדרים, וכל 200 הבחורים, ואנשי הצוות יצאו מהבניין שהתמלא עשן סמיך. "כבאי-אש נלחמו בלהבות במשך כשעתיים", נמסר. בתוך מספר שעות ימצא פתרון למגורי התלמידים והצוות, וההנהלה מודים לה' שלא נגרם נזק רב לרכוש.
![אש פרצה בישיבת הקיץ של ברינווא; אין נפגעים אש פרצה בישיבת הקיץ של ברינווא; אין נפגעים](https://col.org.il/files/uploads/crop/2006/07/5c2b08bf8db56_1546324159_news_main_gallery.jpg)
(אילוסטרציה)
לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
2 תגובות
1.
אחרי שריפה
ט"ז תמוז ה׳תשס״ו
שיקויים בהם מאמר רז"ל נאך א שריפה ווערט מען רייך.
2.
כל הכבוד שמוליק!
ט"ז תמוז ה׳תשס״ו
ממושי קארף