מערכת COL
|
יום ט"ו תמוז ה׳תשס״ו
11.07.2006
ילדי "כפר הילדים" התארחו בבית-חב"ד בבורסה
מזה תקופה ארוכה שבורסת היהלומים ברמת-גן מאמצת את ילדי "כפר הילדים" שחלקם מגיעים ממשפחות הרוסות מישראל. אתמול (שני) ביקרו הילדים בבניין הבורסה ובבית-חב"ד במקום. תחילה דיבר בפניהם נשיא הבורסה אבי פז שבירך את הילדים שאיחל להם אושר וחיים אכותיים ובריאים. לאחר-מכן דיבר בפניהם חבר הנהלת הבורסה ומנהל בית-חב"ד הרב חגי הלוי שסיפר על ימי 'בין-המיצרים' וחורבן בית-המקדש.
![ילדי ילדי](https://col.org.il/files/uploads/crop/2006/07/5c2b08602b0b5_1546324064_news_main_gallery.jpg)
הרב חגי הלוי ונשיא הבורסה על רקע ילדי "כפר הילדים"
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות