מערכת COL
|
יום י"ג תמוז ה׳תשס״ו
09.07.2006
בפעם השלישית: ישיבת קיץ בחבר העמים
זו השנה השלישית שמתקיימת במדינות חבר העמים ישיבת קיץ בהשתתפות תלמידי ישיבות חב"ד מארה"ב ('אוהלי-תורה', 'ניו הייבן', 'צעירי השלוחים', ועוד). את הישיבת קיץ מנהלים הת' איציק גיז'ינסקי והת' מנדי מישולובין. על הלימודים אחראי הת' יואל נפרסטק, ומדריכים הראשיים הם: הת' מרדכי דינרמן והת' בצלאל סטינלמן. הקעמפ מתקיים בעיר ז'יטומיר ובערים נוספות ברחבי רוסיה ואוקראינה. הישיבת קיץ תיערך כשישה שבועות.
![בפעם השלישית: ישיבת קיץ בחבר העמים בפעם השלישית: ישיבת קיץ בחבר העמים](https://col.org.il/files/uploads/crop/2006/07/5c2b07bf6db87_1546323903_news_main_gallery.jpg)
(צילום: Eli.e)
לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
2 תגובות
1.
יפה
י"ג תמוז ה׳תשס״ו
כל הכבוד!
ממש קידוש ה!
ממש קידוש ה!
2.
סטינלמן?
י"ג תמוז ה׳תשס״ו
או שטילערמאן, או לאופר.
הצלחה רבה חברה!
הצלחה רבה חברה!