מערכת COL
|
יום י"ג תמוז ה׳תשס״ו
09.07.2006
ניצן: סיפורי הניסים מגוש-קטיף בהתוועדות חסידית
התוועדות חסידית נערכה בסוף-השבוע לנשות היישוב ניצן - שגורשו מגוש-קטיף. בהתוועדות השתתפו עשרות נשים והיא אורגנה על-ידי מספר נשים מכפר-חב"ד בניצוחה של הגברת יהודית פיאמנטה. "התוועדויות אלה", אומר ל-COL הרב יגאל קירשנזפט מנהל בית-חב"ד בניצן, "מחזקות מאוד את נשות ניצן. בהתוועדות האחרונה, סיפרו נשות ניצן על הניסים והנפלאות שארעו להם בגוש-קטיף".
![ניצן: סיפורי הניסים מגוש-קטיף בהתוועדות חסידית ניצן: סיפורי הניסים מגוש-קטיף בהתוועדות חסידית](https://col.org.il/files/uploads/crop/2006/07/5c2b07be507d4_1546323902_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות