מערכת COL
|
יום א' תמוז ה׳תשס״ו
27.06.2006
"מוטלת עלינו אחריות נוראה ונשגבה"
"על כל אחד לחשוב מידי יום: 'מה הרבי רוצה ממני? מה עלי לעשות היום? והאם מה שאני עושה הוא בהסכמתו, לרצונו ולנחת-רוח של הרבי? האם פעולותיי הן בהתאם להוראותיו והאם פעולותיי נעשות במסגרת ההוראות וכחלק משליחותי?" ■ שבוע לאחר יום ההילולא ג' תמוז העניק מזכיר הרבי, הרב חיים-יהודה קרינסקי ראיון נרחב ומרתק ל'כפר-חב"ד' והוא כעת מובא ב-COL לקראת יום ההילולא ■ לראיון המלא
![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2006/06/5c2b04ca5b886_1546323146_news_main_gallery.jpg)
"לעיין בשיחות תש"י-תשי"א". הרב חיים-יהודה קרינסקי • צילום: שמואל בן-צבי, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות