מערכת COL | יום י"ח חשוון ה׳תשס״ד 13.11.2003

הבדיחה שהולידה בית-חב"ד

בחג הפסח לפני שמונה שנים, הרב יוסף-יצחק פריימן וזוגתו השתתפו בטיול מאורגן לרמת-הגולן. כשהאוטובוס הגיע למרכז זכרון-יעקב, סירב הנהג הערבי להמשיך בנסיעה. מנכ"ל מוסדות חב"ד ברחובות, הרב אלימלך שחר (חמיו של הרב פריימן) והרב מנחם-מענדל גלוכובסקי, סגן מזכיר בי"ד רבני חב"ד בישראל, שהשתתפו בנסיעה, פנו לרב פריימן ואשתו ואמרו להם כי העיכוב הוא סימן משמים שבני הזוג צריכים להיות שלוחים בזכרון-יעקב.
הבדיחה שהולידה בית-חב
העיכוב הוא סימן משמים. השליח הרב יוסף-יצחק פריימן מזכרון-יעקב
הדבר נשמע אז כבדיחה, אך כעבור שנתיים, בני הזוג פריימן מצאו עצמם בשליחות הרבי במקום. "אך הדבר המדהים ביותר קרה בהמשך", סיפר אחד ממשתתפי אותה נסיעה. "לאחרונה נכנסה משפחת השליח לגור בבית החדש שנבנה ממש באותו מקום בו הנהג הערבי עצר את האוטובוס לפני שמונה שנים, ובימים אלה נבנה בחצר בית-חב"ד מפואר, שיכיל בית-כנסת ומרכז פעילות". בניית בית-חב"ד החדש בזכרון-יעקב, בהנהלת השליח הרב יוסף-יצחק פריימן, נכנסה בימים אלה להילוך גבוה, במטרה לסיימה עד י"ט כסלו – ראש השנה לחסידות. עם חנוכתו ופתיחתו לציבור, יענה בית-חב"ד המורחב על מצוקת המקום שגדלה ככל שעלה מספרם של תושבי העיר שביקשו להצטרף לשיעורים ופעולות. בבית-חב"ד המורחב יתקיימו בעז"ה מניינים לתפילות ושיעורים ופעולות למבוגרים ובני נוער. הבניין מוקם במתחם ביתה הפרטי של משפחת פריימן.
הוסף תגובה
7 תגובות
1.
כל הכבוד
י"ח חשוון ה׳תשס״ד
יוסף יצחק, כל הכבוד עלה והצלח! ידיד ישן
2.
בקצב הזה, זה יהיה מסוכן...
י"ח חשוון ה׳תשס״ד
בקצב הזה, האיש שמינה עצמו לסגן מזכיר בית-דין רבני חב"ד, עוד עשוי להכריז על עצמו כבעל מופת, ומכאן הדרך עלולה להיות הרת אסון... יש גבול גם אם רוצים להחמיא לשליח מצליח שעושה עבודה נפלאה חכמים היזהרו בדבריכם!
3.
תגובה למס 2
י"ח חשוון ה׳תשס״ד
כנראה מנוסח תגובתך שיש לך בעיה בכלל עם רבני חבד אתה מבין לבד שאף אחד לא מתכון לבעל מופת , לא צריך לחפש כל הזדמנות לבקר ולהשמיץ .
4.
קנאת סופרים????
י"ח חשוון ה׳תשס״ד
מעניין למי מפריע רבנותו של הרב גלוכווסקי שכל כך מצליח!!!
5.
בושה וחרפה!!(תגובה ל-2)
י"ח חשוון ה׳תשס״ד
ביזוי תלמידי חכמים!!! איך אפשר לפרסם את התגובה הזאת???????? הרב גולוכובסקי הוא לא איש שמינה את עצמו, הוא רב אהוב על קהילתו, אוי לבושה ולכלימה, שמעיזים לצחוק על רבנים המכהנים פאר בקהילה חב"דית!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6.
ממש כך
י"ט חשוון ה׳תשס״ד
אני מצטרף לכותב מס' 1. אב
7.
"ווא איז געווען אזעלכע מענטשן
י"ט חשוון ה׳תשס״ד
ווי דער מענטש"... יויס אתה תותח !
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.