מערכת COL | יום ט"ו חשוון ה׳תשס״ד 10.11.2003

50 דולר נמכר ב-3600 דולר

ה'דינר' השנתי לטובת הקרן הארצית ליולדת שעל-יד ארגון נשי ובנות חב"ד בישראל נערך אמש (ראשון) באולמי "הדר דימול" ברמת-גן, בהשתתפות מאות נשים, כאשר הרב מאיר וורז'וב ולהקת הכליזמרים של צעירי-חב"ד מנעימים את הערב במוסיקה של פעם, בשפת האידיש מעיירות רוסיה. במרכז הערב נערכה מכירה פומבית על שטר 50 דולר מאת הרבנית חיה-מושקא שניאורסון ע"ה. השטר הוענק לארגון על-ידי מזכירו של הרבי, הרב בנימין קליין שהופיע בסרטון קצרצר וסיפר על שני שטרות שהרבנית מסרה לידיו לרגל הכינוס ה-21 של נשי חב"ד בארה"ב, והוא שכח למסרם אז. הזוכה המאושרת שרכשה את אחד השטרות במחיר של 3600 דולר, סיפרה כי ב'דינר' אשתקד רכשה את המטבע לצדקה וזכתה לישועה. "החלטתי שאני קונה גם השנה את השטר", היא סיפרה לאחר הזכייה.
50 דולר נמכר ב-3600 דולר
אולם "הדר דימול" בעת נאומו של הרב יוסף חיטריק מצפת * צילומים: מנחם ריבקין, COL
האירוע האלגנטי הונחה על-ידי הפרסומאית הגב' רחל בולטון מכפר-חב"ד, ונפתחה בדבר מלכות על-ידי הרב יוסף חיטריק, משלוחי הרבי לארץ-הקודש ומנהל סמינר "בית חנה" בצפת. למשתתפות הוקרן סרט וידיאו מהרבי, והוצגו דרכים מקוריות של פעילות הקרן ליולדת. המומחה דניאל הנדריקסון הרצה על הדרך בו תוכל אשה ובני משפחתה וכן מורות, גננות ומרצות, לדבר באופן נכון ומקצועי.
הוסף תגובה
8 תגובות
1.
מה פירוש שכח
ט"ו חשוון ה׳תשס״ד
איך יכול מזכיר של הרבי לשכוח תמוה וד"ל
2.
שכח?!!!
ט"ו חשוון ה׳תשס״ד
שכח?!!!
3.
מוטב מאוחר מאשר בכלל
ט"ו חשוון ה׳תשס״ד
טוב שהוא נזכר ומענין שזה היה דוקא סמוך לכינוס הנשים. אגב, האם הוא שאל רב אולי זה שייך לנשי חב"ד ארה"ב
4.
secrets
ט"ו חשוון ה׳תשס״ד
After Gimel Tamuz Rabbi B klein said that he has secrets that he can not tell yet. Is this the secret? the $50 that he FORGOT to give over?
5.
פתי יאמין יכל דבר
ט"ו חשוון ה׳תשס״ד
לך תאמין להרב קליין. עם כל הכבוד שמגיע לו כמזכירו של הרבי, לאחרונה התחיל להמציא סיפורים תמוהים, החל ממה שהרבי הגיד לו בבוקרו של כ"ז אדר תשנ"ב, וכלה בהשמטת שורות מתשובה של הרבי בפרסומו לעיתון כפ"ח. וא"ת האיך אעיז לכתוב כך על מזכירו של הרבי? הרי התשובה היא שהוא לימד את כולנו, בטענו מאז ומקדם אודות חבירו במזכירות שממציא סיפורים מבטן. וכנראה שזו היתה הסתכלות בראי, כתורת הבעש"ט. ומסיימים בטוב, שזכותו יעמוד לו על עזרתו להמוסד, איך שהסיפור לא יהי'.
6.
אני לא תרמתי לקרן ליולדת כי:
ט"ו חשוון ה׳תשס״ד
מקבלים את החופשה רק אם יש לך 4 ילדים, אם יש לך רק 1 או 2 בבית את לא צריכה מנוחה ממומנת ! את חזקה ולא צריכה מנוחה, תלדי 4 ילדים ורק אז את ממש ממש עייפה וצריכה לברוח קצת מהבית תתעוררו, חבריה אני הייתי תורמת להם בכיף אם היו משנים את הגישה.
7.
תגובה למס' 6
ט"ז חשוון ה׳תשס״ד
הציניות המשתקפת מדברייך אינה מותירה מקום לספקות באשר לתפיסתך את אופיה הרצוי של המשפחה היהודית וחבל.
9.
תרעומת על מס' 7
י"ח חשוון ה׳תשס״ד
לדעתי את טועה ובגדול!!! כותבת הטענה (מס'6) צודקת בדבריה ! כדי להגיע לשלב של 4 ילדים היולדת חייבת מנוחה ותמיכה גם אחרי ילד שני . המנוחה היא לא רק בגלל גודל המשפחה אלא היא באה בעקבות הלידה . ואין שוני בין חווית הלידה בין ילד שני לרביעי . עם כל הכבוד לקרן , עליכן לחשוב גם על אותן יולדות צעירות שבקושי סיימו סמינר והבעל לומד בכולל ולהורים בלע"ה גם יש משפחה עם ילדים קטנים. אותן יולדות חייבות עזרה וסיוע !! הם אינן מסוגלות לחזור הביתה שלושה ימים אחרי לידה ולנהל בית. אנא קחו זאת לתשומן ליבכן!! תודה על תשומת הלב אמא צעירה
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.