מערכת COL | יום י"ד חשוון ה׳תשס״ד 09.11.2003

רגשי הוקרה ליוזם התקנה ומחוללה - הרבי

תגיות: סיום הרמב"ם
החל מהשעות המוקדמות של הערב כבר הורגשה תכונה מיוחדת ברחובותיה של עיר-הקודש ירושלים כשרכבים עם מערכות הגברה סובבו ברחובותיה והזמינו את הקהל להשתתף במעמד המפואר. ובהגיע השעה, נהרו להיכל שברחוב ירמיהו, אלפי אנשים וטף, לומדי הרמב"ם היומי, והמוני יהודים חובבי תורה ומוקירי התקנה הגדולה. כל זאת בראשותם של גדולי התורה והחסידות, אשר באו לחזק ולעודד את לומדי ספר הרמב"ם ובד בבד להביע רגשי הוקרה וכבוד ליוזם התקנה ומחוללה, כ"ק אדמו"ר נשיא דורנו. קהל ההמונים הנאמד באלפיים איש גדש במוצאי-שבת קודש פרשת לך-לך את אולמי "היכלי השמחה" בירושלים, במעמד הגדול והמרגש של סיום הרמב"ם היומי על שלושת מסלוליו (סיום המחזור הכ"א לפי חלוקה של ג' פרקים ביום, סיום המחזור השביעי ללומדים פרק אחד ביום וסיום ספר המצוות) וסעודת מלוה-מלכה חסידית ברוב פאר והדר.
רגשי הוקרה ליוזם התקנה ומחוללה - הרבי
מעמד מפואר ומרגש. אדמו"רים, ראשי ישיבות, אב"דים ואישי ציבור על בימת הכבוד
האירוע נוהל והונחה בטוב טעם ובכשרון רב על-ידי הרב נפתלי הכהן רוט מנהל צעירי-אגודת-חב"ד בירושלים ומנהל המרכז חינוכי-חסידותי של צאגו"ח בירושלים. כאמור, את בימת הנשיאות פיארה גלריה מכובדת שייצגה את צמרת היהדות התורנית, אדמו"רים, חברי מועצת גדולי התורה, ראשי ישיבות, אב"דים ואישי ציבור. על מלאכת הארגון ניצחו הרב נועם רוט, הרב אברהם פרלשטיין והתמים הנמרץ משה גרינוולד מהמרכז החינוכי חסידותי.
הוסף תגובה
2 תגובות
2.
כל הכבוד שאו ברכה
ט"ו חשוון ה׳תשס״ד
כבר שנים שלא אורגן בירושלים כינוס יפה ומרשים כל כך צעירי חב"ד כשהם לוקחים משהו לידים זה מקבל צורה, עלו והצליחו! יצוין שהשותפים להענין שעזרו וסיעו במלא המרץ היו הרה"ח ר' יצחק מאיר סגל ראש ישיבת תומכי תמימים ליובאוויטש בבית שמש והתמים שמואל אזימוב ממנהלי JEM בישראל שדירבנו לביצוע הענין.
3.
חסידי חב"ד מודים......
ט"ו חשוון ה׳תשס״ד
כאחד שמשתתף באירועים שונים בירושלים ברצוני להביע את תודתי בשם כל אנ"ש בירושלים לצעירי חב"ד על הפעולה הנפלאה של מעמד סיום הרמב"ם וכמו"כ תודה על כל הפעילות הנפלאה שהם מקיימים בירושלים החל במעמד האדיר של שמחת בית השואבה ועד לשיעורי הרמבם ומגוון האירועים בכל השנה כולה. בשם אנ"ש בירושלים תזכו למצוות ושהרבי יתן לכם כוח להמשיך בפעולות ברוכות אלו.
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.