מערכת COL
|
יום י"ט אייר ה׳תשס״ו
17.05.2006
ל"ג בעומר עם מגורשי גוש-קטיף
אירועים מרגשים עברו על פזורת מגורשי גוש-קטיף. בערב ל"ג-בעומר הודלקה מדורה מרכזית בשכונת נוה-דקלים שבניצן. את הציבור שימח הזמר אבי פיאמנטה. ביום ל"ג בעומר, נערכו חמש תהלוכות שבסיומן נערכו כינוסי ילדים. הפעילות נערכה בישובים שומרי-ה', אמציה, יד-בנימין, וניצן. בנוסף להגרלות על אופנים וקורקינט חשמלי, הוטסו הילדים הזוכים בטרקטורון מעופף שגם פיזר מטבעות שוקולד על ראשי הילדים. כל ילד קיבל שלוקים, ארטיק, ספרון ופרסים רבים.
![ל ל](https://col.org.il/files/uploads/crop/2006/05/5c2afdd98d741_1546321369_news_main_gallery.jpg)
הפעילות בישוב ניצן
לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
2 תגובות
1.
כל הכבוד!
כ' אייר ה׳תשס״ו
אבא! זה יצא משגע ישר כח!
ממוסי .א.
ממוסי .א.
2.
כל הכבוד!!!
כ"ג אייר ה׳תשס״ו
ממשיכים למרות הכל.
אנחנו אתכם!!!!!!!!!!1
אנחנו אתכם!!!!!!!!!!1