מערכת COL
|
יום י"ט אייר ה׳תשס״ו
17.05.2006
קדומים: היישוב כולו חגג בתהלוכה
"היישוב קדומים כולו חגג בתהלוכת ל"ג בעומר השנה", כך מדווח ר' דור פישמן מנהל פעילות חב"ד קדומים. כ-400 ילדים ומשפחותיהם צעדו בתהלוכה הגדולה במפגן של אחדות ואהבת ישראל. מן התהלוכה הגיעו כולם לכינוס שנערך בפארק בקדומים. הילדים נהנו ממתקנים מתנפחים, הגרלה גדולה ועוד אטרקציות.
![קדומים: היישוב כולו חגג בתהלוכה קדומים: היישוב כולו חגג בתהלוכה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2006/05/5c2afdd45fa0c_1546321364_news_main_gallery.jpg)
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
1 תגובות
1.
תודה
כ' אייר ה׳תשס״ו
תודה רבה גם למדריכות מקרית מלאכי ולמשפחת ליטבק מעמנואל