מערכת COL
|
יום י"ג אייר ה׳תשס״ו
11.05.2006
השגריר קרצר ביקר בבית חב"ד במכללת דרטמאוט
בתחילת השבוע התארח השגריר האמריקאי דניאל קרצר (שכיהן כשגריר ארה"ב בישראל במשך 4 שנים) במכללת דרטמאוט שבמדינת ניו הייבן, בארה"ב. מר קרצר הוזמן על ידי השגריר קן ילוביץ, לאירוע משותף עבור חב"ד בדרטמאוט. השגריר קרצר התארח בבית חב"ד ונשא דברים בפני סטודנטים, ואנשי עסקים. בארוחת הערב נאמו גם השליח הרב משה גריי, השגריר ילוביץ והשגריר קרצר.
![השגריר קרצר ביקר בבית חב השגריר קרצר ביקר בבית חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2006/05/5c2afc1b2c112_1546320923_news_main_gallery.jpg)
(צילום: Shmais.com)
מאוחר יותר, נשא קרצר נאום ב'מרכז רוט לחיים יהודיים' בנושאים הקשורים למדינת ישראל. ארגוני חב"ד ו'הלל' דאגו לארגן לקרצר מניינים לתפילות במשך היומיים ששהה בעיר, לאחר שהוא בשנת 'אבל', ואומר קדיש אחר אימו.
לכתבה זו התפרסמו 3 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
3 תגובות
1.
kol hakovod to moishe leib
י"ד אייר ה׳תשס״ו
Keep on going mechayel elchoyil, and being an inpiration forall
your friends
in Denmark
your friends
in Denmark
2.
Kol Hakavod
ט"ו אייר ה׳תשס״ו
Your friends in BKK
3.
MOises You Da MAN
ט"ז אייר ה׳תשס״ו
YOu are
Z in Texas
Z in Texas