מערכת COL
|
יום י' אייר ה׳תשס״ו
08.05.2006
דינר ראשון ל'מעגל הידידות' בקראון-הייטס
סניף "מעגל הידידות" (The Friendship Circle) בקראון-הייטס, הפועל עם ילדים 'מיוחדים' יקיים מחר (ג') דינר ראשון לאחר שלוש שנים של פעילות מאסיבית וברוכה עם הילדים בעלי הצרכים המיוחדים. הדינר יתקיים במוזיאון הילדים שע"י ארגון צבאות השם העולמי בראושתו של הרב ירחמיאל בנימינסון, הלוקח חסות על הפעילות אותה מנהלת הגב' צירל גולדמן יחד עם ר' מענדל נעמעס.
![דינר ראשון ל'מעגל הידידות' בקראון-הייטס דינר ראשון ל'מעגל הידידות' בקראון-הייטס](https://col.org.il/files/uploads/crop/2006/05/5c2afb5eec85b_1546320734_news_main_gallery.jpg)
הרב ירחמיאל בנימינסון בערב הוקרה למתנדבי הארגון * צילום: ארכיון אשר ליצמן
.....................................................................
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות