מערכת COL
|
יום י' אייר ה׳תשס״ו
08.05.2006
היענות עצומה למבצע ח"י רוטל
מבצע ח"י רוטל בעיצומו: עשרות-אלפי שקיות שתיה כבר נתרמו במסגרת מבצע הח"י רוטל להתלוכות ל"ג בעומר. השבוע יחלו במרכז 'צעירי-אגודת-חב"ד' בחלוקת שקיות השתיה לתהלוכות ל"ג בעומר המתקיימות ברבחי הארץ. המבצע המתנהל תחת הסיסמא 'נותנים לרבי ח"י לכבודו של בר יוחאי'. המבצע מאורגן ע"י צוות אברכים בהתנדבות מלאה. הצטרפו עכשיו: 1700-700-952, או בת.ד. 600, מיקוד: 79215 כפר-חב"ד. ■ לתרומה און-ליין: לחצו כאן
![היענות עצומה למבצע ח היענות עצומה למבצע ח](https://col.org.il/files/uploads/crop/2006/05/5c2afb5ea905c_1546320734_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות