מערכת COL | יום ה' חשוון ה׳תשס״ד 31.10.2003

ר' זלמן יואל לבנהרץ ע"ה

בצער רב נתקבלה הידיעה על פטירתו של החסיד ר' זלמן יואל לבנהרץ ע"ה, מבני-ברק (77) (חמיו של הרב שלמה גרברצ'יק והרב אברהם ברוך פבזנר ור' מיכאל קיל מירושלים ) הלויתו תצא בשעה 9.00 מבית הכנסת 'בית מנחם' בכפר חב"ד ובשעה 11:30 מבית ההלוויות שמגר בירושלים. יבלחט"א: אשתו מרת זיסל, ובנותיו: ציפורה גרברצ'יק, חנה קיל ודינה פבזנר. האחים יבלחט"א: ר' יוסף, ר' יונה, ר' אלימלך, ר' משה והאחות גב' בלה גורביץ - יושבים שבעה בבית משפחת גרברצ'יק, שכונת לוי יצחק בכפר חב"ד. טלפון- 03-960-7277
ר' זלמן יואל לבנהרץ ע
הוסף תגובה
13 תגובות
1.
מכר
ה' חשוון ה׳תשס״ד
המקום ינחם אתכם בתוך שאר אבלי ציון
2.
שולם דיקשטיין
ה' חשוון ה׳תשס״ד
חזיידע הידק, לדוד מוישה, לדוד מיילך, לדוד יונה ולדודה בלה - המקום ינחם אתכם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים, ולא תוסיפון לדאבה עוד
3.
חיים גורביץ ומשפחתו
ה' חשוון ה׳תשס״ד
המקום ינחם אתכם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים ולא תוסיפו לדאוה עוד
4.
יוסל
ז' חשוון ה׳תשס״ד
דודה ז'ינה, ציפורה, חנה ודינה. אמא והדודים. אז עכשיו כבר גם דוד זלמן איננו. הדוד המבוגר, האחראי, שתמיד, תמיד היה שם בשביל כולם. הדוד שבא לקבל את פני סבא וסבתא - הורי גיסו - בשדה התעופה, בעוד בניו שלו נמקים עדיין מאחורי חומת הברזל הסובייטית, ואירח אותם, יחד עם דודה ז'ינה, במשך חודשים ארוכים, בתוך דירת החדר הקטנה בבני ברק. הדוד שתמיד נתן לנו הכי הרבה דמי חנוכה ולא שכח להתקשר לאחל מזל טוב בימי ההולדת. הדוד שנתן לאבא ז"ל, ביום הולדתו האחרון, כשבועיים לפני שהוא נפטר, מתנה, והעיניים של אבא נצצו מהאיחולים שהוא כתב שם. הדוד שראה בעין אחת את מה שאחרים לא ראו בשניים, גם הדוד הזה איננו. לעולם לא נשכח אותו, לא נשכח את ארוחות ליל שבת, כשהיינו מתחמקים מהישיבה, וצועדים ברגל לדירה בסנהדריה, לא נשכח את הקול שלו, למרות שלא תמיד הקשבנו לסיפורים. המקום ינחם אתכם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים.
5.
mordechai chein
ז' חשוון ה׳תשס״ד
hamokeim yenachem eschem ctoch shaar aveilei tzion vyerushalaim umoshiach now
6.
שיינא-וילנא
ז' חשוון ה׳תשס״ד
המקום ינחם אתכם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים.
7.
אחין
ז' חשוון ה׳תשס״ד
המקום ינחם אתכם בתוך שאר אבלי ציון
8.
Family Yitzchok New
ט' חשוון ה׳תשס״ד
9.
zalman &esther shagalov
ט' חשוון ה׳תשס״ד
hamakom yenachem ethchem besoch shear averle zion veyerushalaim yedidechem mishchunas hamelech brooklyn ny
10.
mishpajat plotka
י' חשוון ה׳תשס״ד
bekeeb rab shamanu al ptirat abijem aiakar ajosid r´zalmen ioel alav ashalom,amakom ienajem etjem betoj shear ablei tzion vierushalaim verak nishma besorot tobot.dovid ,dbora plotka argentina (ajot shel jabiba)
11.
krovat mishpacha
י' חשוון ה׳תשס״ד
amakom yenachem etchem betoch shear evlei tziyon veyerushalaim.
12.
דודי
י"א חשוון ה׳תשס״ד
לבאבע לאמא לחנה ולדינה ולכל המשפחה היקרה.בצער עמוק קיבלנו את הידיעה הנוראה.הלב מסרב להאמין.ממש קשה מאוד להמשיך.לחשוב שזיידע נמצא רחוק מאיתנו אבל קרוב מאוד אלינו ואל כל אחד מאיתנו.אני תמיד זוכר את זיידע מחייך ואוהב.שתמיד אהב לשבת בהתוועדות אמיתית בשבת לאחר התפילה,לומר ווארט חסידי אמיתי,שבכל יום היה קם בארבע בבוקר כדי ללכת למקוה ולהתפלל במנין הראשון.שתמיד חשב עלינו על הילדים ועל הנכדים ועל הנינים שיחיו. שכולם ידעו שבבית של זיידע תמיד יש ספר חדש לקרא.בכל מקום שהיינו בחיידר,בישיבה,בקבוצה בשליחות תמיד שאל עלינו והתענין לדעת מה עובר עלינו, הרגשנו שיש לנו זיידע יקר.ועכשיו מה נאמר ומה נספר. הלב נקרע ומסרב להאמין למציאות.אין לי מילים להעביר ניחומים.באמת יש כל כך המון מילים לכתוב על זיידע. הנחמה היחידה יכולה להיות שזיידע יחזור אלינו להיות אתנו ביחד עם הרבי תיכף ומיד ממש.
13.
יעקב שמואלי
י"ד חשוון ה׳תשס״ד
משתתף בצערכם. שלא תדעו יותר צער...
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.