מערכת COL
|
יום י"ד ניסן ה׳תשס״ו
12.04.2006
המועמד למושל ניו-יורק ביקש ברכה מהרבי
טום סוזי, המתחרה בפריימריס על מועמדות המפלגה הדמוקרטית לתפקיד מושל מדינת ניו-יורק, הגיע אמש (שלישי) לביקור באוהל של הרבי בבית-העלמין מונטיפיורי בקווינס. סוזי המכהן היום כנשיא אזור נאסו-קאונטי בלונג-איילנד הגיע מלווה בשלוחים הרב אנשיל פערל והרב מענדי הבר. לאחר התפילה, המבקרים נכנסו ל'בית האוהל' וצפו שם בוידיאו של הרבי המוקרן שם בכל שעות היממה.
![המועמד למושל ניו-יורק ביקש ברכה מהרבי המועמד למושל ניו-יורק ביקש ברכה מהרבי](https://col.org.il/files/uploads/crop/2006/04/5c2af85e1c501_1546319966_news_main_gallery.jpg)
מימין, על האוהל: הרב פערל, טום סוזי והרב הבר * צילום: shmais.com
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות