מערכת COL | יום כ' אדר ה׳תשס״ו 20.03.2006

"אפשר לתקן"

תגיות: ברסלב
אחרי שלוש שנים של עבודות, סוף סוף הוא כאן. אלבומו החדש של מרדכי בן דוד מגיע אל החנויות ממש בימים אלו. השיר האחרון בדיסק החדש הוא 'אפשר לתקן' המבוסס על מילים של רבי נחמן מברסלב זיע"א, בעיבוד מיוחד של מונה רוזנבלום. "השיר נכתב ברגע של השראה מיוחדת. פתאום המילים נפלו לי לתוך הראש ואיתם בא הלחן לפיזמון של השיר", סיפר מרדכי בן דוד למגזין המוסיקה החסידית 'שירו לו'. להשיג בחנות 'יודאיקה' כפר-חב"ד. 03-9606120. להאזנה לשיר לחצו כאן
מרדכי בן דוד ועטיפת התקליטור החדש "אפשר לתקן". צילום ארכיון: מאיר דהן
הוסף תגובה
5 תגובות
1.
הרבי אמר,
כ' אדר ה׳תשס״ו
זכור לכולם ודאי מה אמר הרבי למרדכי בן דוד אחר שיחת כ"ז ניסן הידועה, הזמר הציע לרבי לנסוע לא"י, והרבי ענה: אתה עסוק במוסיקה, וכיוון שיצא מפי המלך, משמע ששם יצליח, ושיוכל לתקן.
2.
אתם משובשים?
כ' אדר ה׳תשס״ו
המשל של ר ישראל מסלנט והצליל מזכיר את שלמה קרליבך. איך הגעתם לברסלב????? -------------- תגובה: מרדכי בן דוד אמר שזה מרבי נחמן מברסלב.
3.
הדיסק: כשמו כן הוא "אפשר לתקן"
כ' אדר ה׳תשס״ו
הדיסק כשמו כן הוא, אפשר לתקן. אם עד היום מרדכי בן דוד, לא שר סיגנונות רועשים וכו, בדיסק זה יש את הכל. יאמרו רבים, זה סיגנון אופיני לליפא שמעלצר, (השופרות בשיר 4, הגוועלד בשיר 2 וכו) ולא למרדכי-בן-דוד, אך לאחר עבודה של שלוש שנים, תתפלאו הוא הפתיע ולטובה. רשימת השירים: רצועה 01: "עתיד" - אורך רצועה: 05:01 רצועה 02: "גוועלד" - אורך רצועה: 03:47 רצועה 03: "ושלמו" - אורך רצועה: 06:49 רצועה 04: "בראש השנה" - אורך רצועה: 05:19 רצועה 05: "מובדלים" - אורך רצועה: 06:29 רצועה 06: "מי כעמך ישראל" - אורך רצועה: 04:30 רצועה 07: "אנא מלך" - אורך רצועה: 06:09 רצועה 08: "נודה לך" - אורך רצועה: 05:17 רצועה 09: "אהבת ישראל" - אורך רצועה: 04:46 רצועה 10: "ודע" - אורך רצועה: 06:00 רצועה 11: "בא יבוא" - אורך רצועה: 03:54 רצועה 12: "אפשר לתקן" - אורך רצועה: 10:15 נגיעה במוזיקה: צריך יותר מפעם אחת להאזין לדיסק הזה - על מנת לקלוט שזה מרדכי בן דוד. הביצועים מקסימים, השירה כובשת לב, אך לסיגנון המיוחד הזה צריך להתרגל. דיסק נחמד מאוד - ונראה שהוא אחרי השקעה ענקית (שלוש שנים - אמרתי כבר) וסינון של מאות שירים. תקשיבו, תאזינו, בטוחני שתהנו... האזנה עריבה!
4.
דיסק הכי טוב שהוציא
כ' אדר ה׳תשס״ו
צריך קצת להתרגל לסגנון.. אחרי שמתרגלים לסגנון ממש נהנים. מרדכי נשארת המלך...
5.
הדיסק נשמע מעניין ויפה
כ"ב אדר ה׳תשס״ו
אבל ביחס לשיר אפשר לתקן התאכזבתי! מרדכי: אולי כדאי שתשקיע במה שאתה יודע, ולא בהלחנת שירים.
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.