מערכת COL
|
יום ט' אדר ה׳תשס״ו
09.03.2006
בקראון-הייטס סיימו את מסכת סוכה לפני פורים
מידי יום שני ורביעי מתאספים כשלושים מאנ"ש בבית הכנסת 'אגודה' קראון-הייטס ללימוד גמרא יחד עם הרב שניאור-זלמן לבקובסקי. אתמול, יום רביעי, הם סיימו את מסכת ברכות וציינו זאת בסעודה חגיגית והתוועדות חסידים. בשושן פורים הם יחלו בלימוד מסכת מגילה.
![בקראון-הייטס סיימו את מסכת סוכה לפני פורים בקראון-הייטס סיימו את מסכת סוכה לפני פורים](https://col.org.il/files/uploads/crop/2006/03/5c2af14227333_1546318146_news_main_gallery.jpg)
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
1 תגובות
1.
טעות
י' אדר ה׳תשס״ו
סיימו מס סוכה - ברכות לפני זה