מערכת COL
|
יום ט' אדר ה׳תשס״ו
09.03.2006
נפתחה ההרשמה ליריד 'חוויות הפסח' של צעירי-חב"ד
החלה ההרשמה ליריד 'חוויות הפסח' של צעירי-חב"ד. הפעילות מיועדת לתלמידי גני-ילדים ובתי-ספר יסודיים, ומקנה להם שלל חוויות הקשורות בחג, ובכלל זה התנסות אישית בלישת הבצק ובאפיית מצה, לצד סיור במאפיית המצות שבכפר-חב"ד, הגדולה בעולם. כמו-כן ייהנו הילדים ממופע אינטראקטיבי עם שלומי לניאדו וחברו סתם, שיקנה להם את ערכי החג ומנהגיו בהפעלה, בשיר ובהומור.
![נפתחה ההרשמה ליריד 'חוויות הפסח' של צעירי-חב נפתחה ההרשמה ליריד 'חוויות הפסח' של צעירי-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2006/03/5c2af14072ae9_1546318144_news_main_gallery.jpg)
היריד יהיה פתוח מכ"ו באדר עד ו' בניסן (לא כולל יום הבחירות וימי שישי). הביקור בתשלום, וכל ילד מקבל שי - מצה באריזה אישית מהודרת, הגדה של פסח וחוברת צילומי חג מרהיבה. חובה להירשם מראש ומומלץ להקדים.
לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
2 תגובות
1.
שנה שעברה בנות גדרה שיחקו אותה בגדול!!!
ט' אדר ה׳תשס״ו
קחו אותן גם השנה!!!
2.
היי!
י"ג אדר ה׳תשס״ו
תהילה מה את עושה שם?