מערכת COL
|
יום ט' אדר ה׳תשס״ו
09.03.2006
ט' אדר: 66 שנה ליסוד ישיבת תות"ל בארה"ב
היום (ט' אדר) ימלאו 66 שנה לקמת ישיבת 'תומכי-תמימים' ליובאוויטש בארצות הברית. היה זה ביום בואו של כ"ק אדמו"ר הריי"צ נ"ע לארצות הברית. באותו יום הכריז על יסוד ישיבת 'תומכי-תמימים' בארה"ב, שהפכה תוך זמן קצר לישיבה הגדולה ביותר בארה"ב.
![ט' אדר: 66 שנה ליסוד ישיבת תות ט' אדר: 66 שנה ליסוד ישיבת תות](https://col.org.il/files/uploads/crop/2006/03/5c2af14038d53_1546318144_news_main_gallery.jpg)
כ"ק אדמו"ר הריי"צ נ"ע מגיע לארצות הברית
"בטוחני כי בזכות האבות הקדושים נצליח במסירות הנפש שלנו לתורה ומצוות בדרכי החסידות. תוך זמן קצר תהיה ישיבת 'תומכי-תמימים' הישיבה הגדולה בעולם, ותלמידי הישיבה יאירו את הבתים היהודיים ויצנו הגבהת רוח לרבנים המקומיים שיצמסרו להרבצת התורה", אמר כ"ק אדמו"ר הריי"צ נ"ע.
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות