מערכת COL
|
יום ז' אדר ה׳תשס״ו
07.03.2006
גלויברמן מציג: "אהבת ישראל" במגרשי הספורט
הרב יעקב גלויברמן יו"ר מפעל החסד 'יד ביד' פנה במכתב למאמני הכדורגל והכדורסל, והעלה רעיון "שיביא לכך שהאווירה במשחקים תהיה טובה וראויה יותר". הרעיון של הרב גלויברמן פשוט. "על מנת להביא לכך שהאווירה במשחקים תהיה טובה וראויה יותר – תפתחו כל משחק בפנייה אישית, אל קהל האוהדים, הצעירים והמבוגרים. זה לא אמור להיות נאום. אלו יכולים להיות מילים אחדות בנימה אישית הקוראת לאהבת ישראל ואהבת הזולת באשר הוא".
![גלויברמן מציג: גלויברמן מציג:](https://col.org.il/files/uploads/crop/2006/03/5c2af0daeb0fa_1546318042_news_main_gallery.jpg)
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
1 תגובות
1.
ומה עם שמירת שבת ???
ז' אדר ה׳תשס״ו
זה כבר לא שייך ליהודים....