מערכת COL
|
יום ג' אדר ה׳תשס״ו
03.03.2006
התרמת דם בכפר-חב"ד
ארגון 'הצלה' כפר-חב"ד מארגן התרמת דם בכפר-חב"ד ביום ראשון הקרוב בבית הכנסת 'בית נחום-יצחק' בין תפילת מנחה לערבית. ר' פיני גורליק מייסד ארגון 'הצלה' בכפר-חב"ד מסר בשיחה ל-COL כי על מנת שכל אחד מתושבי הכפר, יוכל לקבל מנות דם מבנק הדם, (באם יזדקק ח"ו) - עליו לתרום דם, וכאשר יזדקק להם, יוכל לקבל מנות דם במיידית מבנק הדם הארצי.
![התרמת דם בכפר-חב התרמת דם בכפר-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2006/03/5c2af01614ef4_1546317846_news_main_gallery.jpg)
לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
2 תגובות
3.
כל הכבוד!!!!!!!!!!!!!!!!!
ד' אדר ה׳תשס״ו
כל הכבוד לכל האנשים שמתרימים דם!!!!!!!!!!!!!!!
4.
יואל
ה' אדר ה׳תשס״ו
חלומות פזזזזזזזזז