מערכת COL | יום ט' שבט ה׳תשס״ו 07.02.2006

רבבת ילדים התאחדה לקראת י' שבט ב'יד אליהו'

רבבת ילדים, תלמידי מוסדות החינוך היסודי של חב"ד בישראל, התאחדה היום (שלישי)  ערב היום הקדוש י' שבט לעצרת מרכזית בהיכל 'יד אליהו' בתל-אביב, שאורגנה על-ידי 'רשת אהלי יוסף-יצחק' ליובאוויטש', לאור קריאתו והוראתו של הרבי להנהלת ה'רשת', לכנס את ילדי צבאות-השם ביום קדוש זה. הכינוס נערך לזכרו של הרב שלמה מיידנצ'יק ע"ה חבר הנהלת הרשת.הקלטה מהאירוע: לחצו כאןדיווח מלא וגלריית תמונות מאת מאיר דהן  ב'כתבה מלאה' 
רבבת ילדים התאחדה לקראת י' שבט ב'יד אליהו'
כינוס האחדות לי' שבט היום ב'יד אליהו'. עיבוד: ישראל דהן, COL

רבבת ילדים גדשה הבוקר את היכל 'יד אליהו' בתל-אביב לכינוס ילדי ישראל שאורגן על-ידי 'רשת אהלי יוסף-יצחק ליובאוויטש', במהלכו האזינו הילדים לדברים על מהות היום הקדוש - יום ההילולא של כ"ק אדמו"ר הריי"צ נ"ע ויום קבלת הנשיאות על-ידי הרבי, למדו יחד את מאמר 'באתי לגני', קראו פרקי תהילים, אמרו את 12 הפסוקים, והתחזקו ב'התקשרות' לרבי בערבו של יום קדוש זה.

הכינוס נפתח במופע מוזיקלי מרשים, במהלכו הוזמנו בזה אחר זה אל הבימה, מקהלות הילדים של בתי הספר של חב"ד בבאר שבע, בקריות, רחובות, וחיידר אידיש בביתר-עילית, שסחפו את הקהל הרב במחרוזת שירים וניגונים חב"דיים, יחד עם הזמר החסידי ר' מנדי ג'רופי.

את שרביט ההנחייה נטל הרב נפתלי הכהן רוט מנהל המרכז חינוכי חסידותי של צעירי-חב"ד בירושלים שהזמין את התלמיד אלירן מתתיהו מבית-ספר חב"ד בשכונת עיר גנים בירושלים, לקרוא את פרקו של הרבי בתהילים - פרק ק"ד, כשרבבת הילדים עונה אחריו פסוק בפסוק.

התלמיד שמואל ברוצקי מבית ספר חב"ד ברחובות למד עם המשתתפים משניות לעילוי נשמתו של האדמו"ר הריי"צ נ"ע בעל יום ההילולא, ובסיום הדליק נר נשמה ענק שהוצב בקידמת הבימה. קטע ממאמר בעל יום ההילולא 'באתי לגני' למד עם הילדים הת' דוד גדליה שוורצמן מחיידר אידיש בביתר עילית.


15,293 "מתנות" לרבי לכבוד י' שבט

במהלך האירוע הוקרנו על גבי המרקעים הגדולים שבאולם ארבעה קטעים מסרט וידאו שהופק במיוחד לאירוע בו מגלם השחקן ר' מיכאל וייגל דמות של חסיד חב"ד קשיש. "ר' זלמן" פוגש בירושלים שני ילדים ומגולל בפניהם סיפורים על כ"ק אדמו"ר הריי"צ נ"ע בעל יום ההילולא, על ביקורו בארץ הקודש בשנת תרפ"ט, על פטירתו, וקבלת הנשיאות על-ידי הרבי.

בסיום, מספר ר' זלמן על יהודי שסיפר לאדמו"ר הריי"צ (בעת שהיה בביקור במצרים) כי בילדותו זכה להיות עם סבו אצל האדמו"ר המהר"ש נ"ע (סבו של אדמו"ר הריי"צ) ויחד הם הביאו לרבי בכורים. האדמו"ר המהר"ש איחל ליהודי שנכדו יזכה להביא לנכדי אף הוא ביכורים. ואכן, הברכה התממשה והנכד פגש בנכד - האדמו"ר הריי"צ - וזכה לקבל את ברכתו. ר' זלמן אומר לילדים כי גם הם צריכים להביא לרבי ביכורים - מתנות לכבוד יום עלותו לכס הנשיאות.

"15,293 מתנות העניקו ילדי ישראל לרבי לכבוד יו"ד בשבט", מכריז בקול נרגש המנחה הרב נפתלי רוט, ומונה בזה אחר את שמות בתי הספר ומספר ה"מתנות" - החלטות טובות שקיבלו על עצמם הילדים במסגרת המבצע "המתנה שלי לרבי" שאורגן על-ידי הנהלת ה'רשת' כהכנה לכינוס בשבועות האחרונים.

המנחה הזכיר כי הכינוס נערך לזכרו של הרב שלמה מיידנצ'יק ע"ה חבר הנהלת ה'רשת'.'דולר' מהרבי ליהודי יקר

את ברכת בית דין רבני חב"ד השמיע חבר הנהלת ה'רשת' וסגן מזכיר בית-דין רבני חב"ד בארץ הקודש הרב מנחם-מענדל גלוכובסקי, שבירך את הילדים, וסיפר סיפורים על אדמו"ר הריי"צ והרבי.

יו"ר הנהלת 'רשת אהלי יוסף-יצחק ליובאוויטש' ויו"ר אגודת-חסידי-חב"ד בארץ הקודש הרב יוסף-יצחק אהרונוב דיבר על הזכות הגדולה של הילדים הלומדים ומתחנכים במוסדות הקדושים הקרויים על שמו של האדמו"ר הריי"צ נ"ע בעל יום ההילולא. בסיום דבריו, ביקש הרב אהרונוב להודות לכל מי שטרחו ועמלו בארגון הכינוס האדיר הזה, ולכל מי שדאגו למימון ההוצאות הגדול שכינוס כזה כרוך בהן. ובראש ובראשונה לרב חיים יעקב לייבוביץ' "שכולנו חייבים לו תודה על כינוס זה, שבוודאי מביא נחת רוח רבה לרבי".

הרב אהרונוב סיפר כי בחודשים האחרונים נעשה סדר בבניין ה'רשת' בכפר-חב"ד, ופתאום נמצא אוצר יקר, שהיה טמון ומוסתר במשך עשרות שנים. נמצאו חמישים ואחד שטרות של דולר אחד, שהרבי נתן בשעתו להנהלת הרשת, כדי לתת אותם למי שעוזרים ומסייעים לקיומה של הרשת. שטר אחד מבין חמישים ואחד השטרות הללו, החליטה הנהלת הרשת להעניק לרב לייבוביץ', על מאמציו הבלתי-נלאים למען המוסד הקדוש הזה.

דברי ברכה השמיע גם מנהל ה'רשת' הרב ישראל בוטמן שהודה לסמנכ"ל הארגון, ר' שמואל ביסטריצקי, על ארגון והפקת האירוע, שיבח את עבודתו, וציין את תרומתו הגדולה בזמן הקצר בו הוא מכהן כסמנכ"ל ה'רשת'.

מופע פירוטכניקה מרהיב נעל את האירוע, והילדים הרבים יצאו לבתיהם בתחושת אחדות נפלאה, בחיזוק ה'התקשרות' לרבי ביום קדוש זה, ובשאיפה לראות בהתגלות מלך המשיח בקרוב ממש.

שרון גושן

הוסף תגובה
68 תגובות
1.
סמנכל חדש
ט' שבט ה׳תשס״ו
לשמוליק ביסטריצקי יישר כח על הדברים הגדולים שאתה עושה עלה והצלח מחברך בצפון
2.
הפקת ענק!
ט' שבט ה׳תשס״ו
יישר כוח לכל העוסקים במלאכה!
3.
לחשוב בגדול
ט' שבט ה׳תשס״ו
יכול הוא שמואל ביסטריצקי לשמש דוגמא לחשיבה בגדול לחב"ד בארץ חבריה חלפו למעלה מ 250 שנה מיסוד תנועת חב"ד מאות ספרים של רבותינו נשיאנו הבה נחשוב איך בגדול מפיצים את כל היפה והיקר הזה שנקרא חב"ד מאיר שמחה הלוי עיר האבות
4.
נחת. קידוש שם ליובאוויטש
ט' שבט ה׳תשס״ו
חזרתי מהאירוע אך ליבי טרם חזר למקומו. כזו נחת לרבי. עוצמה של קדושה. אין מילים. תמשיכו!!!!! תודה ל: "רשת" ובמיוחד לשמואל שיחי ביסטריצקי.
5.
עוד...
ט' שבט ה׳תשס״ו
אנחנו רוצים עוד תמונות ... אין תמונות של הזיקוקים וזה ...?
6.
נכנסה רוח חדשה!
ט' שבט ה׳תשס״ו
כל הכבוד לשמוליק ביסרצקי הגיע הזמן שישמעו על הרשת !!!
7.
מעניין מאוד
ט' שבט ה׳תשס״ו
מעניין מי תרם להם את הכסף לכינוס כך שהיו חייבים לעשותו לעילוי נשמת ר שלמה מיידנציק ע"ה
8.
היה מהמם!!
ט' שבט ה׳תשס״ו
הייתי שם עם הבית ספר שלי ומאוד מאוד נהניתי היה מדהים!!!!!! נהניתי מהכל!!! מכל השירים המדהימים ששמתם ומהכל!! ישר כח!!!!!!! נ.ב-יש לכם אולי את הוודיאו של הכנס להורדה?? אם יש בבקשה שימו להורדה אני רוצה לראות את זה שוב ולהראות את זה למישפחה. ** ואיפה אפשר להשיג את השירים שהיו בכנס?? (אני רוצה להוריד אותם מאוד נהנתי מהם.)
9.
אנחנו רוצים..
ט' שבט ה׳תשס״ו
בס"ד אנחנו רוצים תמונות של הבתי ספרר של בית ספר חב"ד נס ציונה!!! =] ושל צפת!!
10.
הרשת חיה
ט' שבט ה׳תשס״ו
לשמוליק ביסרצקי כל הכבוד!!! לעשות כזה נחת לרבי על אף כל אלו שמתנגדים לרשת להרים כזה א יוע זה לא בא ברגל!!!!!!!!!!!!!!
11.
חבל
ט' שבט ה׳תשס״ו
חבל שלא צלמו את הזיקוקים מלמעלה ממני ילדה שהיתה בכנס
12.
המפיק הגדול......
ט' שבט ה׳תשס״ו
לאחד האנשים שעמדו מאחורי ההפקה הגדולה "מנדי כהן" מנהל חיידר אהלי מנחם ביתר עילית. איש ענק צנוע ועניו החושב על הפרטים הקטנים כגדולים. בעל הרעיונות. י ש ר כ ח ! ! ! ימלא הקב"ה כל משאלות לבך לטובה ולברכה.
13.
אצל הרבי זה אחרת
ט' שבט ה׳תשס״ו
אצל הרבי גם בנות שלפני גיל בת מצוה אמרו פסוקים!!! לתשומת לבכם!!!
14.
ישר כוח לתמנים!
ט' שבט ה׳תשס״ו
ולאשכנזים
15.
הבת שלי לא הייתה שם וחבל
ט' שבט ה׳תשס״ו
ביתי לומדת בבית חנה בירושלים משיקולים לא ברורים החליטה הנהלת המוסד שבית הספר בית חנה לא ישתתף, לאחר בירור קצר שערכתי מתברר שהוא מהמוסדות החבדיים הבודדים שלא השתתפו בכינוס, ואני שואל למה לא זכתה ביתי וחברותיה להשתתף האם ח"ו שיקולים אישים ולא עיניניים של ההנהלה היו מעורבים בהחלטה על גבן של התלמידות???
16.
הפקה ענקית
ט' שבט ה׳תשס״ו
אין מילים על ההפקה המושקעת שהיתה באירוע הן בקטע הגשמי והן ברטע הרוחני... סוף סוף רואים אירוע קצת שונה מושך מעניין. כנראה שהשילוב בהפקה בין מיכאל כפלין למרכז החינוכי בירושלים היה מוצלח. תמשיכו הלאה...
17.
האירוע הכי יפה שהיה בחב"ד
ט' שבט ה׳תשס״ו
השילוב בהפקה החדשנות ואם כל זה שמרתם על מסר חינוכי חזק כל הכבוד זה עושה נחת רוח לרבי. יישר כוח לשמואל מיכאל נועם ומנדי וכל אלה שעסקו במלאכה.
18.
כל הכבוד!!!
ט' שבט ה׳תשס״ו
כל הכבוד על הארגון הנפלא הצלחה לא רגילה, פשוט היה אולם מלא! המון ברכות למארגנים.
19.
כל הכבוד
ט' שבט ה׳תשס״ו
הייתי שם והתרגשתי במיוחד מהמתנה שנתנו לרבי. כל הכבוד למפיקים שמואל ומכאל. צפתי
20.
מי שלא היה הפסיד!!!
ט' שבט ה׳תשס״ו
ובגדול
21.
היה מאד כייף
ט' שבט ה׳תשס״ו
אבל למה לא רואים את כל התמונות ולמה אין ווידאו
22.
איפה הוא בתמונות?
ט' שבט ה׳תשס״ו
בתמונות חסר אחד האנשים שנראו מתרוצצים ללא הרף משך הכנס, הלא הוא רכז הרישום הארצי של הרשת, הת אריק ליפסקר. כנראה שהוא היה עסוק מדי בשביל להצטלם....
23.
כל הכבוד תמיד אמרתי שאתה גדול
ט' שבט ה׳תשס״ו
לידידי ורעי כאח לי הרה"ח שמואל שיח ביסטריצקי עלה והצלח ישר כח כל הכבוד תמיד אמרתי שאתה גדול מאת ידידך ידיד משפחתך לאורך כל השנים הת הנעלה שמוליק מנדלסון י-ם
24.
שכחו משהו!
ט' שבט ה׳תשס״ו
את ההפקה הגדולה של ארבעת הסרטונים של מוטי דודי ור זלמן ביצעו ילדים מתלמוד תורה אהלי מנחם חב"ד ביתר שמנהלו הוא מענדי כהן, את ההסרטה ביצעה ברכה כהן אחותו של מענדי כהן. במהלך האירוע הוקרנו שני סרטונים של שאמיל וד"ש מפהוציק גם אותם ביצעו תלמידים של מענדי כהן.
25.
בתי ספר לא מאנש
ט' שבט ה׳תשס״ו
הייתי היום ומאוד נהנהנתי .רק ציפתי לראות יותר בתי ספר עם ילדים לא מבתי אנש כמו שהיה בימים ההם .משאכ היום הרבה ילדים ראיתי מלוד נחלה כפח וכן בתי ספר בנות משם .
26.
אני הייתי שמה
ט' שבט ה׳תשס״ו
אני הייתי בכנס וכל הכבוד הכנס היה מאוד יפה!!!!! אבל למה לא רואים סימן על ת"ת תורת אמת ?
27.
כל הכבוד !!
ט' שבט ה׳תשס״ו
גם בני הבכור וגם ביתי חזרו מהכנס נלהבים ומלאי חוויות. רוב תודות לכל העוסקים והפועלים ובעיקר ליוזמים את הרעיון .בימים מבולבלים אלו חשוב מאוד לחזק את הקשר של ילדינו אל הרבי והכנס המדהים הזה חיזק אותם והזכיר להם למי הם שיכים. ושוב תודה !!
28.
מאיר, תמונות מהממות!
ט' שבט ה׳תשס״ו
פשוט כייף לדפדף בכתבה... ממש תמונות ברמה! אחד מפלורידה.....
29.
תגובה ל15
ט' שבט ה׳תשס״ו
בית חנה לא היה כי הוא נשלט ע"י האח של המידיני
30.
חבל מאוד
ט' שבט ה׳תשס״ו
שהילדים מת"ת חב"ד בנים בלוד לא השתתפו בכנס. מדוע הם צריכים להיות מקופחים בגלל פוליטיקה מטופשת?
31.
24 - תודה על התזכורת.
ט' שבט ה׳תשס״ו
24 - תודה על התזכורת.
32.
תמימים
ט' שבט ה׳תשס״ו
אנחנו גם רצינו להשתתף
33.
אריק אייכה?
ט' שבט ה׳תשס״ו
מדוע אין ביטוי לעשייתו הנמרצת של אריק ליפסקר? א מהפעילים היותר בכירים בהרשת.
34.
שמואל, הא ע"ז דיברת? מדהים!
ט' שבט ה׳תשס״ו
שיהיה הצלחה בכל העינינים, יוסי, אלעד
35.
תמימות
ט' שבט ה׳תשס״ו
אנחנו גם רצינו להשתתף
36.
WOW-מדהים
ט' שבט ה׳תשס״ו
אבל חבל שלא צירפו את בית-חנה צפת וחבל שלא עושים להם כלום!!!
37.
שלא נס ליחו
ט' שבט ה׳תשס״ו
עוד מילדותי המנחה הדגול שבדגולים מורי הרב נפתלי הכהן רוט שליט"א . אין כמוהו . היום שמע אותו בני בכורי והתרגשתי מאוד. תודה ושוב תודה "יאריך ימים על ממלכתו -" בגמטריה...?? הוא כבר יודע !
38.
לא לשכוח לרב ביסטריצקי
י' שבט ה׳תשס״ו
יש יום הולדת לגיל 23 בימים אלו לשוב לזכור שאם יכולות כאלה בגיל זה מצפים לנו עוד הרבה הפתעות ממנו גם רב וגם שליח
39.
למשפ כהן
י' שבט ה׳תשס״ו
כל הכבוד למשפחת כהן הנכבדה... יישר כח על ההפקה המדהימה!!! המשיכו לעשות חייל. ראינו והתרגשנו מהתלמידים של חיידר אהלי מנחם בביתר... עלו והצליחו והמשיכו כך כמו שרק אתם יודעים!! מעריכים מאוד...
40.
פיצוץץץץץץץץץץץץץץ
י' שבט ה׳תשס״ו
אירוע מדהים וכל מילה נוספת מיותרת...
41.
ילדי חב"ד באר שבע
י' שבט ה׳תשס״ו
הפתיעו ובענק!!.. לקחת ילדים 90% לא מאנ"ש.. אלא מקורבים ממש... ושישירו ניגון ברגש שכזה, יישר כח!! יישר כח מיוחד למחנך הרב יואל קפלן שניצח עליהם וניכרת השקעתו הגדולה... כל הכבוד!!! אחד מאנ"ש דרום הארץ
42.
בהמשך ל15...
י' שבט ה׳תשס״ו
גם אנו הורים לת בבית חנה ירושלים מצטרפים לתמיהה... ולפי הנראה מהכתבה ומהתמונות, בנותינו יצאו נפסדות וחבל!!!
43.
מי עשה את ההגברה והמסכים הכל שר? זה פשוט...
י' שבט ה׳תשס״ו
הגבר מצויינת ומסכים מדהימים מי נתן השירות?
44.
גאוות יחידה אמיתית
י' שבט ה׳תשס״ו
חמישה מילדי השתתפו בכינוס האדיר שהתקיים היום. הם חזרו הבית משולהבים, מולהבים ו"חמים" על גאוות היחידה להיות תלמידים במוסדות של הרבי. להרה"ח שמואל ביסטריצקי ! ישר כח על הארגון, על היוזמה ועל "השגעון". זכור תמיד כי רק מי שמשוגע לדבר - מצליח !!! חושב כבר על המיזם הבא.......... ??? מאחל לך הרבה הצלחה בכל מעשי ידיך ! שחר כפר חב"ד
45.
WOW
י' שבט ה׳תשס״ו
Shmuel I always knew you could do it ,but this is small compared to what you really could do . keep on going make us proud. Your American Brother
46.
בתגובה ל-15
י' שבט ה׳תשס״ו
צר לי להודיע לך שגם ילדי תלמוד התורה בשיכון חב"ד בלוד לא זכו להשתתף באירוע זה, למרות שהילדים ידעו שהם נוסעים ורק ביום ראשון נמסר להם שהרב לנדא אסר אליהם להשתתף באירוע, למרות שרב השכונה כן אמר להשתתף ומנהל התלמוד תורה משיקולים פוליטיים ואינטרסנטים מנע מילדינו להשתתף, כאמא לילד שלא זכה להשתתף בכינוס צר לי שהמנהל חדד משתמש בילדינו לצורכיו הפוליטים, זהוי בושה וחרפה מצד המנהל.
47.
לשמואליק יישר כח
י' שבט ה׳תשס״ו
אני חב להודות לשמואליק ביסטריצקי על היוזמה ועל פעולותיו לרומם את קרנה של הרשת וב"ה שרשת אהל"י מתחילה לחיות כרצון כ"ק אדמו"ר בחיות חסידית.
48.
למה?? =[
י' שבט ה׳תשס״ו
למה שמתם להורדה רק קטע קולי ??? אנחנו רוצים לראות את זה! =[ חבל ששמתם רק קטע קולי.. היתאכזבתי.
49.
יישר כח
י' שבט ה׳תשס״ו
כל הכבוד לכל העוסקים ביום זה לפי התמונות זה ממש מרהיב ונחת רוח לרבי שלנו שמחנו לראות את האחיינים שמופיעים בתמונות מביתר עלו והצליחו
50.
תודה לכל העוסקים במלאכה
י' שבט ה׳תשס״ו
כאמא לבן ובת שהשתתפו בכינוס הם חזרו נלהבים ומלאי חוויות ברצוני להודות לכל העוסקים במלאכה ובמיוחד לסמנכ"ל הרב שמואל ביסטריצקי שעושה ימים כלילות והשקעה ניכרת עלו והצליחו המשיכו לעשות פעולות לנח"ר כ"ק אדמו"ר נשיא דורנו
51.
גם אני
י' שבט ה׳תשס״ו
גם אני רוצה לראות
52.
נו אז בבקשה
י' שבט ה׳תשס״ו
נוו בבקשה שימו להורדה כדי שגם נוכל ליראות ולהנות מהכנס המהמם הזה!!
53.
המרכז החסידות בירושלים
י' שבט ה׳תשס״ו
כל הכבוד לרב נפתלי רוט וצוות עוזריו שעמלו וטרחו בתכנית הכנס כ"כ יפה ומרשים.
54.
ל: מ.כ הפקות
י' שבט ה׳תשס״ו
יישר כח גדול!
55.
כמה שזה טוב!
י' שבט ה׳תשס״ו
שמואל ממש מדהים לראות ולא להאמין! כל הכבוד לך ותמיד תזכור: ההצלחות הם של הרבי, הפאשלות הם שלנו... מז"ט ליום הולדת הקרב ובא שתזכה לשנים ארוכות מתוך שמחה ואושר בגשמיות וברוחניות! זלמן וינה
56.
ארי
י' שבט ה׳תשס״ו
אתה חמוד
57.
אהרונוב
י' שבט ה׳תשס״ו
ממש כל הכבוד
58.
בשנה הבאה בירושלים הבנויה
י' שבט ה׳תשס״ו
הכנס היה מרשים ויפה והלואי שבכל שנה יהיה ובכל שנה יוכפל מספר הילדים. ובעז"ה משנה הבאה בירושלים הבנויה !
59.
בית -רבקה
י' שבט ה׳תשס״ו
יישר -כח לבנות "בית-רבקה" התנהגתן למופת ! האורחים
60.
לכל העוסקים במלאכה
י' שבט ה׳תשס״ו
יישר כח ארוע רב עוצמה, מלא וגדוש בתוכן עם שימת לב לכל הפרטים.
61.
שמחה ויצמן
י' שבט ה׳תשס״ו
למנהלת בית ספר חבד ב"ש אשרייך שזכית למחנך הרב יואל קפלן שיחי שעשה נחת רוח לרבי וייצג את בית ספרך בכבוד ובגאון יישר כוח מהורי הילדים הנרגשים
62.
כל הכבוד
י"א שבט ה׳תשס״ו
לרבי יואל קפלן מנצח המקהלה מחברי הלהקה מנדי בן חמו
63.
מ.כהן
י"ג שבט ה׳תשס״ו
למ. כהן אירוע נפלא חבל שלא רואים אותך בתמונות. לפחות שאת הת"ת שלך ראו ובגדול אז שוב תודה רבה
64.
ישר כח
ט"ו שבט ה׳תשס״ו
למזריכם מרחובות ישר כח
65.
בקשר לסרט
ט' טבת ה׳תשס״ז
היה מדהים אני הייתי בכנס ואני רוצה לדעת איפה אפשר להשיג אותו בדי וי די או שהאם יהיה מכירה של הסרטים של יו"ד שבט תשס"ה בכנס של יו"ד שבט תשס"ז נ.ב: שוה להגיע היה כנס מדהים וחבל ששמעתי שחלק מב"יס חב"ד לא היו.
66.
כל הכבוד למקהלת רחובות
ט' שבט ה׳תשס״ז
ישר כח למקהלה הנפלאה ובפרט לזמר הכוח העולה גיל פרץ מרחובות ריגשת אותנו איתמר ואלעזר כהן
67.
כנס חב"ד 2007
ט' שבט ה׳תשס״ז
הכנס היה "מאוד יפה" ובכלל נהנית מההצגה הדרמתית הזאת הכנס קצת שיעמם ביחוד הניאומים השומרים מבחוץ היו "קשוחים" לא נתנו להיכנס "וביחוד לא לצאת בקיצור הכנס היה "מאודדדדד מרתק" לא יכולתי לזוז מהכיסא "היה כיף" וכול זה נכתב בעילום שם מאחת שלומדת בבית ספר חב"ד
68.
כל הכבוד על הכנס!!!!
ט' שבט ה׳תשס״ז
הכנס היה "פשוט פיצוץ" המאבטחים נשמעו להוראות המנחה "לא נתנו לצאת" ובקיצור "היה מהמםםםםםם" "לא השתעממתי כלל" ובנאומים היה "מרתק" וההצגה היתה "פשוט דרמתית" אחת מביתספר חב"ד ברחבי הארץ
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.