מערכת COL | יום כ"א תשרי ה׳תשס״ד 17.10.2003

סיור מרתק, וידיאו נדיר והתוועדות מיוחדת

במסגרת תכנית השיעורים עבור ציבור האורחות מטעם מוסדות חינוך חב"ד בארץ-הקודש, נערך היום (חמישי) בבוקר סיור מרתק בבניין ספריית אגודת-חסידי-חב"ד. שיאו של הסיור היה הביקור בדירתו הק' של הרבי הריי"צ נ"ע, בהתרגשות גדולה ובחרדת קודש נכנסו הנשים והבנות לאחר דברי הכנה ראויים מפי הרב לוין, וגם שמעו תיאור מדוייק על סדר הישיבה בסעודות המפורסמות של הרבי בבית הרבי הריי"צ, תוך שהם עומדות סביב אותו שולחן ואותם כסאות לידם ישבו הרבי והרבנית ע"ה.בשעה תשע בערב תערך התוועדות חסידית מיוחדת עם ר' מנחם מענדל גרונר מראשי ישיבת חב"ד בקרית גת ומשלוחי הרבי לארץ הקודש, שיחלוק עם הבנות זכרונות אישיים מימי שמיני עצרת ושמחת תורה במשך השנים, זאת כהכנה ראויה ליו"ט המתרגשים ובאים בתחינה ובזעקה 'רצונינו לראות את מלכינו'.לאחר ההתוועדות, וכהמשך לסיור שהותיר רושם בל ימחה על מאות הבנות שהשתתפו בו, יוקרן במיוחד עבור נשי ובנות חב"ד וידאו נדיר ממעמד 'קבלת האזרחות' של כ"ק אדמו"ר הריי"צ, שהתקיים כידוע בביתו ב- 770. להקרנת הוידאו ילווה הסבר בעברית מפי הרבנית חנה קלמנסון. תמונות נדירות נוספות מחדר היחידות של הרבי הריי"צ בכתבה מלאה.
סיור מרתק, וידיאו נדיר והתוועדות מיוחדת
התמונות מחדר היחידות של הרבי הריי"צ, באדיבות: אשר ליצמן
תוך כדי שההיסטוריון והחוקר החב"די הנודע, ר' שלום דובער לוין מנהל הספרייה סוקר בפניהם את תולדות האוסף המיוחד של הספרים והכתבים הרבים, ואת כל האירועים שהתרחשו בו ומסביבו בעשורים האחרונים, הוצגו לעיני מאות הבנות שהצטופפו באולם התערוכות הממוקם בקומתו העליונה של בניין הספרייה, חפצים ומוצגים היסטוריים ונדירים.
הוסף תגובה
2 תגובות
1.
כל הכבוד
כ"א תשרי ה׳תשס״ד
באמת כל הכבוד לר' מנחם מענדל קנלסקי על אשר השכיל יחד עם זוגתו תחי' לארגן גם תוכניות לנשים ובנות במקביל להתעסקותו הברוכה בארגון אירועים והתוועדויות לתלמידי התמימים ואנ"ש, אירועים נורמליים לאנשים נורמליים. חג שמח, כה תוסיף וכה תצליח.
3.
אני הייתי שם!!!!!
כ"ד תשרי ה׳תשס״ד
אני זכיתי להיות אחת מקבוצה זו, זה הפעם הראשונה שנערךסיור כזה לבנות ונשים הביקור היה מרגש עד דמעות, התאורים וההסברים מפי הרב לוין היו מאלפים והכי חשוב ישר כח לכל המארגנים עלו והצליחו!!!
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.