COL
|
יום י"ט תמוז ה׳תשפ״ד
25.07.2024
"הציור הזה הוא שלי": יחיאל אופנר והציור שעל הקיר
כתבה מרגשת בערוץ 12 על הציור עם הקיר, שיועבר בשלמותו למוזיאון ה-7 באוקטובר | בעקבות ציור שצייר האמן והמחנך החב"די, חייל המילואים ר' יחיאל אופנר על קיר בבית משפחת זק שנטבחו בשמחת תורה, הוא הוזמן לקיבוץ כיסופים | מוזיאון ישראל ו'יד בן צבי' עבדו על הציור כמה חודשים בשימור ועקירת הקיר לטובת המוזיאון שיוקם, בפרוייקט מורכב במיוחד
לצפיה:
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות