מערכת COL
|
יום י"ז ניסן ה׳תשפ״ד
25.04.2024
משיח נאו: הזמר יוסי ראדאל בסינגל חדש עם מסר חשוב
לכבוד חג הפסח - חג החירות והגאולה, הזמר החב"די הרב יוסי ראדאל - שליח חב"ד בס. דיאגו בקליפורניה, ארה"ב, משחרר סינגל סוחף ומלא תקווה הנקרא משיח נאו (משיח עכשיו), המלווה בקליפ חב"די אנרגטי ותוסס
![משיח נאו: הזמר יוסי ראדאל בסינגל חדש עם מסר חשוב משיח נאו: הזמר יוסי ראדאל בסינגל חדש עם מסר חשוב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2024/04/662a4561c6e60_1714046305_news_main_gallery.jpg)
צילום והפקת וידיאו: אליהו פיחה
לכבוד חג הפסח - חג החירות והגאולה, הזמר החב"די הרב יוסי ראדאל - שליח חב"ד בס. דיאגו בקליפורניה, ארה"ב, משחרר סינגל סוחף ומלא תקווה הנקרא משיח נאו (משיח עכשיו).
בסינגל החב"די האנרגטי והתוסס, מעביר ראדאל מסר כי צריכים להתחיל לחיות ב'עידן הגאולה' ולא לקחת את זה רק כמשהו עתידי שיגאל אותו מצרות ויביא לנו נחמה, אלא כמשהו שקורה כאן ועכשיו בכל יום.
"עשו כל אשר ביכולתכם" - הרבי אמר שזה ביכולת של כל אחד מאיתנו לעשות זאת מידי יום, בכל דבר, זו בחירה שלנו כיצד להסתכל ולקחת את הדברים, ובעיקר לדעת שאנו מסוגלים לכך. ככל שנלמד ונדע יותר על הגאולה, נחיה את זה יותר, ונהפוך את העולם לטוב שהוא צריך להיות.
צפו:
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות