מנדי ברגר
|
יום כ"ג אדר א ה׳תשפ״ד
03.03.2024
נבחרה לקדנציה נוספת: חב"ד אור יהודה בירכו את ראש העיר
עם בחירתה לכהונה נוספת, משגר השליח הראשי ורב קהילת חב"ד אור יהודה, הרב מנחם מענדל הכהן פרידמן אגרת ברכה מיוחדת לראש העיר ליאת שוחט ואיחולי הצלחה להמשיך ולהנהיג לאורו של נשיא דורנו "מודל המנהיגות היהודי"
![נבחרה לקדנציה נוספת: חב נבחרה לקדנציה נוספת: חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2024/03/65e4222544cbc_1709449765_news_main_gallery.jpeg)
עם בחירתה לכהונה נוספת, משגר השליח הראשי ורב קהילת חב"ד אור יהודה, הרב מנחם מענדל הכהן פרידמן אגרת ברכה מיוחדת לראש העיר ליאת שוחט ואיחולי הצלחה להמשיך ולהנהיג לאורו של נשיא דורנו "מודל המנהיגות היהודי".
באגרת מביע הרב פרידמן הוקרה והערכה לראש העיר על סיועה לשגשוג והתפתחות המוסדות ובתי חב"ד ברחבי העיר, לבניית מקוואות חב"ד - והחידוש המיוחד לה זכתה וזיכתה את העיר בשנים האחרונות: הכרזת י"א ניסן כ'יום החינוך' בהוקרה לחזונו ומנהיגותו העולמית של הרבי.
צפו באגרת הברכה הייחודית:
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות